به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۰۸
|
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸

خبردنا؛ دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به همراه خانواده خود صبح روز دوشنبه برای سفری دو روزه وارد احمد آباد در ایالت گجرات هند شد.

به گزارش فرارو، نارندرا مودی نخست وزیر هند که به شهر احمد آباد رفته است با حضور در فرودگاه از دونالد ترامپ استقبال کرد.

شهر احمدآباد، بزرگترین شهر در ایالت گجرات، محل تولد نارندرا مودی نخست وزیر هند، است و نقشی مهم در زندگی مهاتما گاندی و رهبری جنبش استقلال هند داشته است.

در این سفر ایوانکا ترامپ دختر و مشاور رییس جمهور آمریکا همچنین جرد کوشنر مشاور ارشد و داماد رییس جمهور آمریکا نیز حضور دارند.

ترامپ پیش از ورود خود به هند در حساب تویتری خود به زبان هندی نوشت: ما علاقه مند به حضور در هند هستیم. در چند ساعت آینده با شما ملاقات خواهیم کرد.

نارندرا مودی نخست وزیر هند نیز در پاسخ به این توئیت ترامپ، در حساب تویتری خود به زبان هندی نوشت: مهمان برای ما حکم خدا را دارد.

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا و نارندرا مودی نخست وزیر هند امروز قرار است در شهر احمد آباد در یک معبد هندو در مراسم ناهار شرکت کرده و پس از آن در مراسم بزرگ در یک استادیوم کریکت در احمد آباد شرکت کنند.

وی پس از احمد آباد به شهر آگرا خواهد رفت و از تاج محل دیدار خواهد کرد. ایستگاه پایانی سفر ترامپ به هند دهلی نو می باشد. انتظار می رود در این سفر قرارداد های نظامی به ارزش بیش از ۵ میلیارد دلار میان دو کشور امضا شود.

برای ترامپ سفر به هند از لحاظ نزدیکی آن به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اهمیت زیادی دارد. وی به دنبال جذب گروه بزرگ شهروندان هندی-آمریکایی است که در آمریکا نفوذ قابل توجهی دارند.

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

(تصاویر)

نام:
ایمیل:
* نظر: