به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۲۰
|
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰
در بخشی از این پیم آمده است؛ اینجانب با توجه به تجربه دو دوره نمایندگی و شناختی که از آسیب‌ها و چالش‌ها و نیز ظرفیت‌های مجلس دارم، تجارب خود و انتظاراتی که از این مجلش می‌رود در وقتی دیگر در قالب پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی برای همه نمایندگان محترم مجلس یازدهم عرضه خواهم کرد.

"خبردنا"؛ «ستار هدایت خواه» نماینده اسبق شهرستان‌های بویراحمد و دنا با صدور پیامی انتخاب «مهدی روشنفکر» را به عنوان منتخب مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا تبریک گفت.

به گزارش"خبردنا"، متن این پیام به شرح زیر است؛

جناب آقای دکتر مهدی روشنفکر

منتخب محترم مردم شریف شهرستانهای بویراحمد و دنا در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم

موفقیت جنابعالی را در کسب اعتماد و رأی اکثریت مردم تبریک می‌گویم.

گرچه پذیرش مسئولیت‌ها در نظام اسلامی تحمل بار امانتی سنگین و طاقت سوز است که برای حاملان آن باید طلب صبر نمود ولی در هر حال سرمایه اعتماد مردم و توفیق خدمت، نعمتی است که باید شکرش را که همانا خدمت صادقانه و مجدّانه است به جای آورد.

لازم به یادآوری است که مجلس یازدهم اولین مجلس چله دوم انقلاب و مجلس تحقق بخش اهداف بیانیه گام دوم می‌باشد که همانا ایجاد تمدن نوین اسلامی با آمادگی برای طلوع خورشید ولایت از ما است. انتظارات از این مجلس بسیار بالا و والاست.

اینجانب با توجه به تجربه دو دوره نمایندگی و شناختی که از آسیب‌ها و چالش‌ها و نیز ظرفیت‌های مجلس دارم، تجارب خود و انتظاراتی که از این مجلش می‌رود در وقتی دیگر در قالب پیشنهادات و راهکارهای عملیاتی برای همه نمایندگان محترم مجلس یازدهم عرضه خواهم کرد. ان شاء الله

لازم به گفتن نیست که جنابعالی اکنون فقط نماینده ۶۵ هزار رأی دهنده به شخص خود نیستید بلکه نماینده حدود ۱۱۰ هزار رأی دهنده به سایر کاندیداها و حتی نماینده حدود ۳۰ درصد قریب به (۵۰ هزار نفر واجدین شرایط) رأی هستید که به هر دلیل نتوانستند در این حماسه ملی شرکت کنند بر همین اساس انتظار می‌رود، جنابعالی که ندای وحدت سر داده‌اید این یکصد و شصت هزار نفر از مردم را در کنار 65 هزار از هواداران خود دیده و برای پیگیری مطالبات به حق آنان هم تلاش نمائید.
 
ضمن تبریک مجدد برای شما آرزوی موفقیت در انجام مسائل خطیر نمایندگی مردم را دارم.
 
ستار هدایت خواه

نام:
ایمیل:
* نظر: