به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۶۶
|
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷
جهانبین خبر داد؛
جهانبین ادامه داد: باتوجه به نیاز، شارژ انبار‌ها نیز صورت گرفته و کلیه مرخصی و ماموریت پرسنل نیز لغو شده است.

خبردنا؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در محور‌های مواصلاتی استان در قالب پایگاه‌های امداد جاده ای، تیم‌های پشتیبان شهرستان‌ها و استان، تیم واکنش سریع و مرکز فرماندهی عملیات آماده باش داده شده است.

به گزارش"خبردنا"؛ «سید امان الله جهانبین» افزود: باتوجه به اعلام سامانه بارشی جدید در سطح استان آماده باش به کلیه دستگاه‌ها و شعب داده شده و امدادگران پای کار هستند.

وی اظهار کرد: در محور‌های مواصلاتی استان در قالب پایگاه‌های امداد جاده ای، تیم‌های پشتیبان شهرستان‌ها و استان، تیم واکنش سریع و مرکز فرماندهی عملیات آماده باش داده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: یک فروند بالگرد نیز در استان مستقر شده و تا پایان سامانه بارشی در استان مستقر خواهد بود.

جهانبین ادامه داد: باتوجه به نیاز، شارژ انبار‌ها نیز صورت گرفته و کلیه مرخصی و ماموریت پرسنل نیز لغو شده است.

وی خاطرنشان کرد: ۶ پایگاه ثابت، ۵ پایگاه موقت در محور‌های مواصلاتی، ۸ تیم در قالب تیم‌های کشیک در مرکز شهرستان‌ها به عنوان تیم پشتیبان و یک تیم واکنش سریع با پوشش سراسری در استان داریم که در صورت نیاز به تیم‌های دیگر نیز فراخوان داده می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: با توجه به اعلام سامانه بارشی جدید و سیل آسا بودن این بارش به مردم توصیه می‌کنیم که از مسافرت‌های غیرضروری بپرهیزند و از جاده‌های خاکی و مشکل آفرین تردد نکنند.

جهانبین افزود: مردم در صورت برخورد به مشکل می‌توانند از طریق سامانه ندای امداد جمعیت هلال احمر با شماره ۱۱۲ که به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی است اطلاع رسانی کنند تا در صورت نیاز به همکاری آن‌ها را پوشش دهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: