به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۷۱
|
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:
زیور روستا پس از نادیا صداقت به عنوان دومین معاون فرماندار زن در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده است.
خبردنا؛ مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: دومین معاون فرماندار زن دولت دوازدهم در این استان منصوب شد.

به گزارش"خبردنا"، نادیا صداقت با اعلام این خبر عنوان کرد: در راستای تحقق وعده دولت تدبیر و امید مبنی بر واگذاری مناصب مدیریتی به بانوان و استفاده از ظرفیت آنان در تصمیم سازی و تصمیم گذاری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، زیور روستا را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان دنا منصوب کرد.

صداقت ضمن ابراز خرسندی از این موضوع گفت: خوشبختانه استاندار کهگیلویه و بویراحمد نگاه حمایتی ویژه‌ای نسبت به انتصاب بانوان داشته و بر استفاده از توان بانوان شایسته در جایگاه‌های مدیریتی تاکید دارد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: آئین تکریم و معارفه معاون فرمانداری دنا با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در محل این فرمانداری برگزار شد.

صداقت با بیان اینکه شایسته گزینی در وزارت کشور یک اصل اساسی است، بیان کرد: استفاده از زنان در پست‌های مدیریتی و ارکان اجرایی سازمان‌های مختلف به مثابه استفاده از نیمی از ظرفیت و استعدادی است که خداوند به جامعه اعطا کرده است و بدون شک استفاده از ظرفیت‌های بانوان می‌تواند به رفع مشکلات کمک کند.

گفتنی است زیور روستا پیش از این به عنوان کارشناس امور اداری و مدیر حراست فرمانداری شهرستان دنا مشغول به خدمت بود و دارای سابقه ۱۰ ساله در فرمانداری این شهرستان است.

شایان ذکر است زیور روستا پس از نادیا صداقت به عنوان دومین معاون فرماندار زن در استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شده است.

لازم به ذکر است نادیا صداقت کمتر از یک هفته پیش در آئین جشن روز زن از انتصاب زنان شایسته استان در پست‌های مدیریتی خبر داد‌ه بود.
 
نام:
ایمیل:
* نظر: