به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۸۹۸
|
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۵
وی اظهار کرد: نیروی انتظامی نیرویی ولایتمدار و همیشه در صحنه است که منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد و به قانون عمل می‌کند.

خبردنا؛ مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با سردار مهدی انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش"خبردنا"، روشنفکر با اشاره به مجاهدات سبزپوشان نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در داخل کشور و مرز‌ها با یادی از شهدای نیروی انتظامی استان اظهار کرد: نیروی انتظامی در این ۴ دهه از عمر انقلاب به خوبی از عهده مسوولیت‌های خود برآمده و دلیل اصلی روحیه ایثار و مجاهدت این مجموعه است که با همه وجود در برابر اشرار و مجرمان قد علم می‌کنند و در عین رأفت اسلامی با اقتدار جلوی هرگونه بی‌نظمی و هرج و مرج را می‌گیرند.

وی بخش زیادی از موفقیت‌های نظام را مدیون و مرهون این روحیه ایثار و شهادت‌طلبی در نیروی انتظامی دانست و گفت: اگر امنیت در کشور برقرار نبود به دستاورد‌های امروزی نمی‌رسیدیم و باید به همین دلیل مدیون نیروی انتظامی و عملکرد آن باشیم.

روشنفکر با قدردانی از سردار فرماندهی انتظامی استان به دلیل ایجاد فضای امن چه پیش از انتخابات و چه در روز انتخابات و روز‌های پس از آن گفت: این که استان ما از امن‌ترین استان‌های کشور است به دلیل مدیریت هوشمندانه، مقتدرانه و بصیرتمندانه سردار انصاری و همکاران وی در نیروی انتظانی استان است.

در ادامه سردار انصاری فرمانده نیروی انتظامی استان با تبریک به منتخب مردم بویراحمد و دنا اظهار کرد: نیروی انتظامی نیرویی ولایتمدار و همیشه در صحنه است که منویات رهبری را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد و به قانون عمل می‌کند.

انصاری گفت: همکاران ما در سال‌های اخیر دستاورد‌های خوبی در نیروی انتظامی استان در زمینه برخورد با مجرمان و ایجاد امنیت داشته و در بسیاری از زمینه‌ها با اقدامات صورت گرفته از جمله در نزاع و سرقت وضعیت استان به مراتب بهتر از گذشته است و در بسیاری از شاخص‌ها در رده استان‌های برتر کشور هستیم.
نام:
ایمیل:
* نظر: