به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۳۹۷۷
|
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار می‌رود پیگیری مطالبات و خواسته‌های مردمی در اولویت کاری مسئولان شبکه استانی دنا باشد.

به گزارش خبردنا، دکتر مهدی روشنفکر در نشست با مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: پخش گزارش‌های مردمی، بیان انتقادها و مشکلات موجود در استان در زمینه‌های مختلف به عنوان یک اولویت در دستور کار مسئولان شبکه استانی دنا قرار گیرد.

وی برنامه‌های صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد در انتخابات امسال را مطلوب ارزایابی کرد و افزود: بدون شک پخش این برنامه‌ها در مشارکت بیش از 70 درصدی مردم استان در پای صندوق‌های رای موثر بوده است.

روشنفکر معرفی ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف استان توسط شبکه استانی دنا را ضروری دانست و ادامه داد: جاذبه‌های کم نظیر طبیعی-گردشگری در این دیار قابلیت معرفی به مردم تمامی استان‌های کشور و حتی کشورهای همسایه را دارد.

وی با اشاره به پتانسیل‌های موجود در زمینه نفت‌وگاز ، گردشگری، آب، گیاهان دارویی و ...خاطرنشان کرد: امیدبخشی و تشویق به سرمایه گذاری در استان به عنوان یک اولویت‌ها مهم در دستور کار مسئولان شبکه استانی دنا باشد هرچند تاکنون در این زمینه‌ها تلاش‌های زیادی داشته‌اند.

روشنفکر بیان کرد: انتظار می‌رود مسئولان صدا و سیمای استان با همکاری و همگرایی با سازمان‌های فرهنگی و مبلغان دینی در زمینه برنامه‌های معارف اسلامی توجه ویژه داشته باشند.

مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در ارزیابی‌های صورت گرفته میزان مخاطبان شبکه استانی دنا نسبت به پاییز گذشته افزایش داشته است، ادامه داد: تعداد برنامه‌ها متناسب با مخاطبان افزایش می‌یابد.

امیر رئوف با اشاره به اینکه استان‌های همجوار شبکه استانی دنا را نگاه می‌کنند، خاطرنشان کرد: این مهم فرصت و ابزاری برای رشد و توسعه استان است و رسانه جز جدانشدنی توسعه استان می‌دانیم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: