به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۰۰۷
|
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۸
خبردنا؛ مهدی طارمی به تصاویر جنجالی منتشر شده از او و سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون واکنش نشان داد. او به حاشیه‌های هم پاسخ داده و از برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری انتقاد کرد.

به گزارش خبردنا طارمی  در پستی اینستاگرامی تاکید کرد که تصاویر منتشر شده از او مربوط به دو سال پیش و یک رابطه خصوصی بوده است. او نوشت: «هر فردی یک حریم خصوصی دارد. من هم مثل شما مردم زندگی می‌کنم، کار‌هایی که همه شما انجام میدید رو انجام میدم.»

این بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه از برنامه دورهمی و واکنش‌ها به تصاویر منتشر شده از او در رسانه‌ها و فضای مجازی انتقاد کرد. او نوشت: «امیدوارم برای شما چنین اتفاقی صورت نگیره که بعضیا هر جوری که دوست داشته باشند در هر فضایی صحبت کنند (یک برنامه تلویزیونی، یک روزنامه ورزشی و فضای مجازی)»

طارمی در ابتدای نوشته اینستاگرامی خود با عبارت کوتاه "یک بار و تمام" تاکیده کرده که دیگر توضیحی در این باره نمی‌دهد.

انتشار تصاویر مهدی طارمی و سحر قریشی واکنش‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت. یکی از واکنش‌ها در برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری رخ داد. مدیری بدون اشاره مستقیم به مهدی طارمی و سحر قریشی و تصاویر منتشر شده از آن‌ها کنایه‌های آشکار و طنز آمیزی زد.

مهران مدیری درباره این ماجرا گفت: "از آن‌هایی که همدیگر را می‌پسندند، خواهشی دارم، این‌که تا قبل از رسمی شدن ماجرا، آتلیه نروند. اگر هم می‌روند، تو عکس‌ها، وضعیت دندان‌های همدیگر را بررسی نکنند. چون به‌فرض هم تشخیص بدهند که آخرین دندان مثلا شمال‌شرقی آرواره شوهر نیاز به پر کردن دارد، چون خودشان امکانات ندارند، باید بفرستند دندانپزشکی."

پست اینستاگرامی طارمی نشان دهنده اتفاق مثبتی برای او رخ داده است. توضیحات او نشان می‌دهد از واکنش‌های صورت گرفته رضایت ندارد، اما مایل نیست که به حواشی نیز دامن بزند. شاید هم انتظار نداشته که مهران مدیری اینگونه به او کنایه بزند. انتظار طارمی بیهوده هم نیست چرا که مدیری خودش پیشتر قربانی انتشار تصاویری خصوصی شده بود.

انتشار تصاویر چهره‌های مشهوری هر چند وقت یکبار بحث و برانگیز و جنجالی می‌شود و طبیعتا با واکنش‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها همراه است.

در روز‌های اخیر شایعات و گمانه‌زنی‌ها حول تصاویر منتشر شده از طارمی در رسانه‌ها مطرح شده است. واکنش سحر قریشی به ماجرا بر شایعات دامن زد. او در این باره نوشت: "زخم‌های امروزمان جواب لطف‌هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم... مراقب آدم‌های کوچک اطراف‌تان باشید. آن‌ها با شما دنیای‌شان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند، چون به خدا ایمان ندارند."

پس از این اظهار نظر برخی این گمانه را مطرح کردند که اشاره قریشی به "طارمی" است واین بازیگر سینما ملی پوش فوتبال کشورمان را متهم کرده است، اما خبر ورزشی در گمانه‌زنی دیگری نوشت: «گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان نزدیک سحر بوده و حالا دیگر ردی از او در صفحه قریشی نیست، متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی ...»


پاییز سال ۹۶ بود که شایعاتی در خصوص ازدواج مهدی طارمی با سحر قریشی در فضای مجازی پخش شد. این شایعات بیشتر از توئیت‌های حسین ماهینی و مهدی طارمی آب می‌خورد. تویئت‌هایی که نشان می‌داد طارمی به زودی ازدواج می‌کند. همان زمان طارمی اخبار منتشر شده را تکذیب کرد.

طارمی از چه چیز ناراحت است؟طارمی در دو سال اخیر تلاش کرده که بدون حاشیه به فعالیت حرفه‌ای خود ادامه دهد

طارمی و دو سال بدون حاشیه

مهدی طارمی فوتبالیست ۲۷ ساله تیم ملی کشورمان تا دو سال پیش جزو بازیکنان پر حاشیه فوتبال بود. طارمی در فصل نقل و انتقالات ۹۵–۹۶ فوتبال ایران در حالی که با تیم پرسپولیس تهران به توافق رسیده بود به ناگهان با سفر به ترکیه با تیم ریزه اسپور ترکیه پیوست.

اما پس از حدود سه هفته از تصمیم خود نسبت به حضور در ترکیه منصرف شد و مجدداً به پرسپولیس تهران بازگشت.

مهدی طارمی پس از ماجرای ریزه اسپور ترکیه، دچار محرومیت چهارماهه شد و باشگاه پرسپولیس نیز به همین خاطر مبلغی جریمه و از نقل و انتقالات محروم شد، یک محرومیت تاریخی.
 
یک برنامه تلویزیونی در سوم مهرماه سال ۹۶ اسناد عکس‌ها و مدارکی را مبنی بر گرفتن یک میلیارد و صدو پنجاه میلیون تومان پول از حسین هدایتی برای دادن به باشگاه ریزه اسپور توسط طارمی را رونمایی کرد، که او مبلغ مذکور را صرف خرید یک دستگاه خودرو پورشه کرده‌است.

به هر ترتیب حواشی طارمی ضربه سختی به باشگاه پرسپولیس وارد کرد، اما به نظر می‌رسید او از آن حواشی درس گرفته است. طارمی بعد از آن ماجرا‌ها به الغرافه قطر رفت و برای مدتی در این تیم بازی کرد. در ادامه نیز با حمایت کارلوس کی‌روش سرمربی پیشین تیم ملی طارمی در سال ۲۰۱۹ به باشگاه فوتبال ریو آوه پرتغال پیوست. او توانست در دومین بازی اش برای این تیم و در اولین حضورش به عنوان بازیکن فیکس، سه گل به ثمر برساند و عنوان بهترین بازیکن زمین را کسب نماید.

عملکرد او در تیم ملی نیز بهبود پیدا کرد. طارمی در تیم کی‌روش بازیکنی کلیدی بود. او در جام ملت‌ها آسیا ۲۰۱۹ عملکرد قابل قبولی داشت و ۳ گل در این تورنمنت به ثمر رساند.

به این ترتیب این فوتبالیست جوان در دو سال اخیر نشان داده که می‌خواهد از حواشی فاصله بگیرد. اما انتشار تصاویر خصوصی او را دوباره به حاشیه‌های گذشته نزدیک کرد، چیزی که مطلوب او نیست و واکنش گلایه‌آمیزش به ماجرا نیز این موضوع را نشان می‌دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر: