به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۰۱۵
|
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
خبردنا؛ مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان گفت: تاکنون ۱۷ مورد بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهیدزاده بهبهان مورد معاینه و غربالگری قرار گرفته است.

به گزارش"خبردنا"؛ فضل اله چمن افزود: در حال حاضر ۷ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهیدزاده بهبهان در قرنطینه کامل و تحت مراقبت و درمان قرار دارند، و از آزمایشات ارسال شده است.

مدیر روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی بهبهان تصریح کرد: با نظر به پیگیری‌های روزانه همکاران بهداشتی درمانی دانشکده علوم پزشکی بهبهان جهت بیماران مشکوک مراجعه کننده به بیمارستان شهیدزاده، از مجموع نمونه تست‌های ارسال شده به آزمایشگاه مرکزی کرونا ویروس اهواز، یک نمونه از این بیماران مثبت گزارش شده است که در حال حاضر با نظر به وضعیت بالینی خوب بیمار طبق ویزیت متخصص عفونی بیمارستان، در حال حاضر با دستور دارویی در منزل تحت مراقبت درمانی قرار گرفته است.

این مسئول دانشگاهی خاطرنشان کرد: با توصیه و تاکید مجدد بر رعایت بهداشت فردی و اجتماعی و جلوگیری از تجمعات گروهی و با حفظ خونسردی همشهریان عزیز، هر گونه اطلاعات و اخبار در جهت شفاف سازی در این باره از طریق روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی به اطلاع شما بزرگواران خواهد رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر: