به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۰۹۱
|
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:
زارع پور عنوان کرد: مابقی مدارس کهگیلویه و بویراحمد نیز در آینده‌ای نزدیک و به تدریج علیه بیماری کرونا به طور کامل ضدعفونی خواهند شد.

خبردنا: مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اسکان و پذیرش مسافران و مهمانان نوروزی در مدارس این استان برای نوروز امسال ممنوع شده است.

به گزارش"خبردنا"، هادی زارع پور در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت:با توجه به هماهنگی‌های انجام شده با وزارت آموزش و پرورش نام نویسی و ثبت نام اینترنتی برای اسکان همکاران فرهنگی از دیگر نقاط کشور به این استان نیز لغو شده است.

زارع پور تصریح کرد: بیش از ۲۰۰ مدرسه بر اساس برنامه ریزی قبلی برای اسکان مهمانان نوروزی امسال در کهگیلویه و بویراحمد پیش بینی شده بود که به دلیل بروز شیوع کرونا (مهمان ناخوانده) منتفی شد.

او یادآور شد که به منظور تامین سلامت دانش آموزان و ضرورت رعایت مسائل بهداشتی تاکنون بیش از یک هزار مدرسه این استان علیه ویروس کرونا به طور کامل ضدعفونی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اینک ۲ هزار و ۴۰۰ مدرسه پسرانه و دخترانه در شهر‌ها و روستا‌های این استان وجود دارد.

زارع پور عنوان کرد: مابقی مدارس کهگیلویه و بویراحمد نیز در آینده‌ای نزدیک و به تدریج علیه بیماری کرونا به طور کامل ضدعفونی خواهند شد.

او ابراز داشت: پنج کمیته استانی و ۱۷ کمیته در شهرستان‌ها و مناطق آموزشی کهگیلویه و بویراحمد برای مقابله با بیماری کرونا ویروس تشکیل و تاکنون نیز اقدام‌هایی مطلوب انجام شده است.

زارع پور گفت: تعطیلی مدارس هر سه مقطع تحصیلی کهگیلویه و بویراحمد عقب ماندگی درسی دانش آموزان را در پی دارد، اما با همکاری شبکه آموزش سیما آموزش‌های درسی لازم در ساعت‌های مشخص انجام می‌شود.

او اظهار داشت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم در این زمینه به دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد و والدین آن‌ها داده شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: