به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۱۲۷
|
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۳
فرماندار دنا تاکید کرد:
فرماندار دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد از گردشگران، میهمانان و مسافران سایر استان های دیگر کشور خواست به این شهرستان سفر نکنند.

به گزارش خبردنا،" عبدالحمید پناهی " در گفت و گو با رسانه ها با تاکید بر تعطیلی تمامی مراکز اسکان، اماکن گردشگری و تفریحی در شهرستان دنا بویژه شهر سی سخت مرکز این شهرستان، اظهارداشت: تمامی ادارات و دستگاههای اداری از قبیل شهرداری، میراث فرهنگی و آموزش و پرورش مهمانسراها، کلاس ها و مراکز اسکان خود را در اختیار مسافران و گردشگران قرار ندهند.

وی با اظهار تاسف از روند گسترشی ویروس کرونا در دنیا و کشور، خاطرنشان کرد: با توجه به بحران شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در استان کهگیلویه و بویراحمد، بدنبال دستور ویژه  استاندار ، تمامی مراکز گردشگری و تفریحی در شهرستان دنا از امروز شانزدهم اسفندماه تعطیل است.

پناهی با تاکید بر اینکه  ایام تعطیلات  امسال هیچگونه اسکان نوروزی نداریم، یادآورشد: مردم شهرستان دنا بویژه شهروندان شهر سی سخت سوئیت ها و منازل خود را به مسافران اجاره ندهند.

وی گفت: در صورت بروز  هرگونه مشکل و یا مشاهده هرگونه مسافر بیمار مبتلا به ویروس کرونا، عواقب آن به عهده مالک و واگذار کننده محل اسکان خواهد بود.

به گزارش خبردنا، شهرستان دنا مهمترین شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد در پذیرش گردشگر، میهمان و مسافر تعطیلات مختلف سال بویژه ایام نوروز و تابستان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: