به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۱۴۴
|
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: اکیپ نظارتی فرمانداری شهرستان بویراحمد به صورت روزانه از مکان‌های پرتجمع که با سلامت مردم سر و کار دارند بازدید می‌کند.

خبردنا:سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با راه اندازی یک کارگاه تولیدی در شهر یاسوج، اقلام بهداشتی موردنیاز مردم استان را برای پیشگیری از ویروس کرونا تولید می‌کند.

به گزارش خبردنا، فرماندار شهرستان بویراحمد به همراه اعضای شواری تأمین شهرستان و مدیران برخی دستگاه‌های اجرایی از تأسیسات گردشگری، داروخانه‌ها و جایگاه‌های سوخت در شهر یاسوج بازدید کرد.

شاهرخ کناری در این بازدید با بیان اینکه با دستور استاندار کهگیلویه و بویراحمد ورود مسافر از استان‌های همجوار و سایر استان‌های درگیر بیماری کرونا به استان ممنوع است، اظهار داشت: با همکاری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بویراحمد ورودی‌های این شهرستان کنترل می‌شود.

وی با تقدیر از اقدامات سپاه فتح استان در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، افزود: تیپ ۴۸ فتح نسبت به ضدعفونی کردن ساختمان ادارات و همچنین روستای دشت‌روم در ورودی شهر یاسوج اقدامات خوبی انجام داده است.

فرماندار شهرستان بویراحمد از راه‌اندازی کارگاه تولیدی پک کامل پیشگیری از ویروس کرونا اعم از روپوش، دستکش و ماده ضدعفونی‌کننده توسط سپاه فتح در یاسوج خبر داد و گفت: در این کارگاه قرار است ماسک نیز برای مصرف مردم در چند روز آینده تولید شود.

کناری همچنین از اقدامات حوزه بهداشت و درمان شهرستان بویراحمد و اداره میراث فرهنگی این شهرستان در زمینه نظارت و تعطیلی برخی تأسیسات مربوط به اسکان گردشگران تقدیر و عنوان کرد: در این زمینه شهرداری یاسوج و واحد نقلیه این دستگاه خدمات‌رسان نیز خدمات خوبی در سطح شهر یاسوج انجام داد.

وی با انتقاد از عدم نظارت شرکت پخش فراورده‌های نفتی بر جایگاه‌های عرضه سوخت، ابراز کرد: در جایگاه‌های سوخت متولیان نباید اجازه دهند مردم خود نسبت به سوختگیری اقدام کنند و باید عوامل خدماتی جایگاه این کار را برای مردم انجام داده تا خطرات شیوع کرونا در این جایگاه‌ها کاهش یابد.

فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: اکیپ نظارتی فرمانداری شهرستان بویراحمد به صورت روزانه از مکان‌های پرتجمع که با سلامت مردم سر و کار دارند بازدید می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: