به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۱۹۵
|
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا مبنی بر عدم پذیرش مسافران نوروزی در استان، به مسافران توصیه می‌شود از سفر به این استان خودداری کنند.

به گزارش خبردنا، " مجید صفائی " در جمع خبرنگاران با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد، اظهار داشت: بر اساس دستور ویژه استاندار، همه مراکز گردشگری و تفریحی استان تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد افزود: طبق دستور وزارت میراث فرهنگی، هرگونه پذیریش مسافر در فضاهای ورزشی، مراکز اقامتی بدون مجوز، زائرسراها، مراکز اقامتی دولتی مانند مدارس و خوابگاه‌ها ممنوع است.

صفائی عنوان کرد: در ایام نوروز 99 برپایی هرگونه کمپ و چادر در فضاهای عمومی و نیز برگزاری هرگونه جشن و مراسم که سبب تجمع مردم شود، ممنوع است.

وی بیان کرد: با توجه به مصوبه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا در کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر عدم پذیرش مسافران نوروزی در استان، به مسافران توصیه می‌شود از سفر به این استان خودداری کنند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بعد از نابودی کامل این ویروس در وقت مناسب با برگزاری جشنواره‌ها و نمایشگاه‌ها زمینه حضور مسافران و گردشگران را در استان فراهم می‌کنیم.

صفائی ابراز کرد: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همواره به مهمان‌نوازی در کشور معروف بوده‌اند و تصمیم گرفته شده مبنی بر عدم پذیرش مسافران و گردشگران، برای سلامتی هم‌وطنان‌مان است.

نام:
ایمیل:
* نظر: