به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۲۱۰
|
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
دکتر جاودان سیرت خبرداد؛
رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج تاکیدکرد که استان کهگیلویه و بویراحمد در روز گذشته تاکنون بیمار مبتلای به ویروس کرونا نداشته است.

سعید جاودان سیرت پزشک متخصص بیماری های عفونی در گفت و گو با خبردنا گفت: سر جمع بیماران کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۰ نفر بوده که تنها هشت بیمار آن اکنون در بیمارستان شهید جلیل یاسوج بستری است.

وی با اظهار خوشحالی خود از پاسخگویی بدن مبتلایان به ویروس کرونا به داروهای تجویزی، خاطرنشان کرد: از ۲۰ بیمار مبتلای به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد پنج بیمار ترخیص، هشت بیمار بستری و هفت بیمار نیز در قرنطینه خانگی هستند.

وی گفت: وضعیت  عمومی بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد وضعیت قابل قبولی بوده و ما امیدوار به ترخیص آنها در روزهای آینده هم هستیم.

رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج با تاکید براینکه همراهی مردم مهمترین راهکار برای شکست کرونا است، اظهارداشت: بعنوان یک پزشک متخصص اعتقاد دارم که رعایت نکات بهداشتی و درمانی مهمترین راهکار شکست این ویروس است و مردم باید همراهی کنند.

جاودان سیرت افزود: ما در بیمارستان شهید جلیل یاسوج تمام تلاش های مان را برای بهبود بیماران مبتلا به ویروس می کنیم اما همراهی مردم و همکاری آنان با دانشگاه علوم پزشکی یاسوج راهکار اصلی شکست کرونا است.

نام:
ایمیل:
* نظر: