به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۲۲۵
|
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی خبر داد؛
وی ابراز کرد: به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، هر گونه پذیرش مسافران و گردشگران در خانه‌مسافر‌های کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع ثانوی ممنوع شده و اسکان مسافر در مکان‌های گردشگر‌پذیر استان نیز ممنوع است.

خبردنا؛ معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای طرح ضربتی بازدید از خانه‌مسافر‌های استان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: در نخستین مرحله این طرح از ۷۰ خانه‌مسافر بازدید شد.

به گزارش "خبردنا"، محمد حسین‌زاده در جمع خبرنگاران از اجرای طرح ضربتی بازدید از خانه‌مسافر‌های کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و اظهار داشت: این طرح برای جلوگیری از پذیرش مسافر در روز‌های شیوع بیماری کرونا اجرا می‌شود.

وی از اجرای این طرح در تمام شهرستان‌های استان خبر داد و افزود: در نخستین مرحله این طرح، تعدادی از کارشناسان نظارت اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد شامگاه چهارشنبه در قالب دو اکیپ از بیش از ۷۰ خانه‌مسافر در شهر یاسوج بازدید کردند که خوشبختانه حتی یک مورد پذیرش مسافر در این خانه‌مسافر‌ها وجود نداشت.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: کارشناسان اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد برای حفظ سلامت مردم، به‌صورت شبانه‌روزی در قالب چند تیم نظارتی از مکان‌های خدماتی، رفاهی و تفریحی گردشگری بازدید می‌کنند.

حسین‌زاده با تاکید بر اینکه با هر گونه تخلف در مکان‌های اقامتی، رفاهی و تفریحی گردشگری استان به شدت برخورد قانونی می‌شود، گفت: طرح ضربتی بازدید از خانه‌مسافر‌های کهگیلویه و بویراحمد تا نابودی کامل ویروس کرونا در استان ادامه می‌یابد.

وی ابراز کرد: به‌منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، هر گونه پذیرش مسافران و گردشگران در خانه‌مسافر‌های کهگیلویه و بویراحمد تا اطلاع ثانوی ممنوع شده و اسکان مسافر در مکان‌های گردشگر‌پذیر استان نیز ممنوع است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های نوروزی نیز تا اطلاع ثانوی برگزار نمی‌شود، گفت: امیدواریم با رعایت مسائل بهداشتی و همکاری مردم این مرحله سخت را نیز پشت سر بگذاریم.
نام:
ایمیل:
* نظر: