به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۲۳۵
|
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۴
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان؛
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی کمپین دانش آموزی نه به سفر، نه به دید و بازدید خبرداد.

" سیده فریبا حسینی " در گفت و گو با خبردنا، هدف از راه اندازی کمپین دانش آموزی نه به سفر، نه به دید و بازدید در استان کهگیلویه و بویراحمد را مشارکت و حضور فعال دانش آموزان برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در تعطیلات نوروزی امسال عنوان کرد.

وی گفت: " کمپین هر دانش آموز یک سفیر سلامت با شعار نه به سفر ، نه به دید و بازدید و سالم ماندن در خانه با هدف استفاده از ظرفیت های دانش آموزان سفیر سلامت جهت مشارکت و حضور فعال آنان برای پیشگیری از ویروس کرونا راه اندازی شده است."

وی افزود: دانش آموزان سه مقطع تحصیلی می توانند در مسابقه بزرگ کمپین سفیران سلامت در زمینه پیشگیری از ویروس کرونا با مشخصه سفیران ( حمایل، کلاه ، شال و ... ) آثار هنری خود را در قالب عکس، پیام بهداشتی ، نامه ای به ویروس کرونا، ضبط شعر با صدای سفیر سلامت، نقاشی، کلیپ کوتاه دانش آموزی، خاطره نویسی و ..... مشارکت فعال داشته باشند.

حسینی با بیان اینکه دانش آموزان برای شرکت در این مسابقه بزرگ باید به سایت دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت مراجعه و آثار خود را در این سایت طبق دستورالعمل موجود ارسال کنند؛ خاطرنشان کرد: به ۱۰ اثر برتر کشوری و ۱۰ اثر برتر استانی جوایزی اهدا خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: