به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۲۸۰
|
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶
در بازدید منتخب بویراحمد و دنا در مجلس از سه کارگاه تولید ماسک در یاسوج:
منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس یازدهم شورای اسلامی از سه کارگاه تولید ماسک از جمله کارگاه بسیج دانشجویی در یاسوج بازدید کرد.

به گزارش خبردنا، " دکتر مهدی روشنفکر " منتخب مردم بویراحمد، دنا و مارگون در یازدهمین مجلس شورای اسلامی از کارگاه تولید ماسک بسیج دانشجویی، بسیج اقشار و جمعیت جوانان عصر جدید انقلاب در شهر یاسوج بازدید و از نزدیک در جریان روند تولید ماسک در این کارگاه‌ها قرار گرفت.

روشنفکر در حاشیه این بازدید به رسانه ها گفت: امروز مجاهدان عرصه بهداشت و سلامت یادآور، رزمندگان خط مقدم در جنگ تحمیلی هشت ساله هستند، ایثار، ازخودگذشتگی و جانفشانی مجاهدان عرصه بهداشت و سلامت درخط مقدم پیشگیری ،مقابله و درمان مبتلایان ازخاطر ایران و ایرانی پاک نخواهد شد.

وی افزود: ایران به داشتن چنین فرزندانی افتخار می کند، تا زمانی که چنین روحیه‌های ایثارگری در بین جوانان انقلابی وجود دارد هیچ کس توان تقابل با ما را نخواهد داشت.

روشنفکر خاطرنشان کرد: برای دفع این بلایا نیازمند یک عزم ملی هستم، دولت به تنهایی توان مقابله ندارد، باید با بسیج عمومی همه ظرفیت‌های مردمی را فعال کنیم، تا جنگ تحمیلی مردمی نشد دشمن متوقف نگشت، فعالیت‌های خودجوش و مردمی برای ساخت خانگی ماسک اقدامی بسیجی بوده که کلید حل مشکلات است.

این استاد دانشگاه گفت: مردم باید با همه وجود توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند تا از انتشار ویروس جلوگیری شود،درگروه های آسیب پذیر درمان دشوار و در بعضی اوقات ناممکن است، پس پیشگیری تنها راه ماست، قطعا به لطف الهی و عنایت اهل بیت و حمایت مردم نجیب و شریف از این فرا بحران هم با سربلندی عبور خواهیم کرد.

روشنفکر تاکید کرد: شکست دشمن در این جنگ بیولوژیک دور از دسترس نیست به شرطی که با وسواس و تعهد کامل، توصیه های حیاتی در خصوص پیشگیری‌های بهداشتی را عمل کنیم.

وی با بیان اینکه باید از هر سفر غیر ضروری اجتناب کرد، ادامه داد: بدون شک دولت با اختصاص سهمیه بنزین و تعطیل چند روز، در فرصتی پس از کنترل این فرا بحران زمینه صله ارحام و دید وبازدید و تفریح مردم را فراهم می کند، امروز بزرگترین کمک مردم پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ توجیهی برای مسافرت‌های غیرضروری که سلامت یک شهر را به خطر بیندازد وجود ندارد.

روشنفکر افزود: از تمام دستگاه‌ها و نهادها، مسئولان و تک تک احاد مردم و گروه‌های خودجوش جهادی و مردمی که بسیج شده اند با همه وجود قدردانی کرده و در مقابل ایثار آنها تعظیم می کنم.

نام:
ایمیل:
* نظر: