به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۴۲۹۴
|
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۹
دکتر کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد؛
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در پیامی بیست و پنجم اسفند روز شهردار را به همه شهرداران خدوم و پرتلاش استان تبریک گفت.

دکتر حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی که به خبردنا ارسال شده چنین آورده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم


بی شک توسعه همه جانبه امور شهرها، زیبایی و مبلمان و خدمات شهری متناسب با مطالبات و نیازهای شهروندان در راستای تامین آسایش و رفاه آنان مرهون تلاشها و زحمات شهرداران عزیزی است که در کنار پرسنل خدوم خود تنها عمران و آبادی شهر و کشور را در سر می پرورانند و در این راستا پر توان و استوار گام بر می دارند.

امروزه برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی و اجرای صحیح آنها شهری آرمانی ، زیبا و توسعه یافته را خواهد ساخت.

از جمله ماموریت های مهم و اساسی شهرداران در کنار دیگر مسئولان، مدیریت در شرایط بحرانی است که امروز با شیوع ویروس خطرناک کرونا در سطح کشور ، شهرداران در خط مقدم مبارزه با این ویروس و انجام شبانه روزی نظافت شهری و ضد عفونی و گندزدایی مکانهای پرتردد ،ترمینالها و خیابانها هستند.

بی شک نقش و جایگاه مدیریت شهری و در راس شهرداران محترم در پیشگیری و مقابله با این بیماری بسیار اساسی و تعیین کننده است و شهرداری ها با ضد عفونی کردن معابر، اماکن و ناوگان حمل و نقل عمومی نقش خود را بطور شبانه روزی ایفا می کنند که باید قدردان زحمات و تلاشهای شبانه روزی شهرداران و کارکنان خدوم شهرداری های استان بود.

اینجانب، صمیمانه فرارسیدن بیست و پنجم اسفند ماه روز شهردار را به همه شهرداران دلسوز و کارکنان خدوم آنان در جای جای استان تبریک می‌گویم و از درگاه پروردگار قادر و متعال برای همه این عزیزان، بهروزی و موفقیت‌های روز افزون مسالت دارم.

حسین کلانتری
استاندار

نام:
ایمیل:
* نظر: