به روز شده در: ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۹
کد خبر: ۴۴۳۷۵
|
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۲
معاون فرماندار باشت تصریح کرد: ماندن در خانه و حفظ آرامش روانی خانواده‌ها مهمترین اصل برای مهار ویروس کروناست.

خبردنا؛ معاون فرماندار و دبیر ستاد کرونا در باشت گفت: مردم این شهرستان به شایعات در فضای مجازی درباره ویروس کرونا توجه نکنند و اخبار را تنها از طریق منابع رسمی رصد کنند.

به گزارش"خبردنا"، محسن ظفری با اشاره به انتشار کلیپ و پیام‌هایی در فضای مجازی درباره بیماری کرونا در باشت اظهار داشت: خانواده قربانی بیماری کرونا در این شهرستان همکاری لازم را با مسئولان داشته اند و هم اکنون در قرنطینه هستند که نمونه این افراد برای انجام آزمایش به آزمایشگاه ویروس یابی ارسال شده است.

وی بیان کرد: پرستاران و کادر درمانی بیمارستان باشت که قبل از تشخیص ویروس کرونا این بانوی باشتی را بستری و پذیرش کرده بودند نیز هم اکنون در قرنطینه و برای آنان نیز نمونه گرفته شده است که در چند روز آینده پاسخ آزمایش آنان به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی تاکید کرد: روز گذشته نتیجه آزمایش کرونای بانوی ۶۲ ساله باشتی که چند روز پیش دار فانی را وداع گفته بودمثبت اعلام شد که این خبر باعث شایعه پراکنی برخی افراد شد که مسئولان متولی براساس قانون با این افراد برخورد خواهند کرد.

معاون فرماندار باشت تصریح کرد: ماندن در خانه و حفظ آرامش روانی خانواده‌ها مهمترین اصل برای مهار ویروس کروناست.

وی از اصناف غیرضروری باشت نیز خواست که برای حفظ سلامت خود و مردم اقدام به باز کردن فروشگاه‌های خود نکنند.

ظفری تصریح کرد: گردشگران به هیچ عنوان به باشت سفر نکنند تا پس از مهار ویروس کرونا امکانات لازم برای پذیرایی مسافران فراهم شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: