به روز شده در: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
کد خبر: ۴۵۴۲۷
|
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۹
وی افزود: این گزارش‌ها را با هم مقایسه و سپس اظهارنظر می‌کنیم.

خبردنا: وزیر راه و شهرسازی در واکنش به گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره دلایل سقوط ATR پرواز تهران-یاسوج، گفت:هیچ فردی در حوزه هوانوردی اجازه اظهارنظر ندارد.

به گزارش"خبردنا"، محمد اسلامی درباره گزارش کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در خصوص هواپیمای مسافری تهران یاسوج اظهار کرد: گزارش کمیسیون اصل ۹۰ هنوز به دست ما نرسیده است و نظارت بر بخش هوایی جزو وظایف ذاتی سازمان هواپیمایی است.

وی با بیان این‌که هیچ فردی در حوزه هوانوردی اجازه اظهارنظر ندارد، ادامه داد: در رابطه با سانحه پرواز تهران- یاسوج سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ به من مراجعه کرد و از من خواست تا کمیته سوانح سازمان هواپیمایی، گزارش خود را منتشر نکند تا گزارش این کمیسیون منتشر شود.

وزیر راه و شهرسازی یادآور شد:‌من هم به سازمان هواپیمایی منتقل کردم که تا قبل از انتشار گزارش کمیسیون اصل ۹۰، گزارش کمیته سوانح را اعلام نکند این در حالی است که گزارش کمیته سوانح سازمان هواپیمایی زیر نظر نماینده ایکائو تهیه شده است. این گزارش‌ها را با هم مقایسه و سپس اظهارنظر می‌کنیم.
 
گفتنی است، کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گزارشی سازمان هواپیمایی، شرکت فرودگاه‌ها و شرکت آسمان را مقصر سقوط هواپیمای ATR پرواز تهران-یاسوج معرفی و از گزارش جانبدارانه دفتر بررسی سوانح سازمان هواپیمایی کشوری انتقاد کرد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
هموطن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۲/۳۱
0
0
نون تو خون مردم داره میزنه این وزیر نچسب اصفهانی...ایشون در دادگاه عدل الهی باید پاسخگو باشه...گویا قراره گزارش هایی از طرف سازمان هواپیمایی منتشر بشه در چند روز آینده که مطابق با میل وزیر هم هست از قضا
نام:
ایمیل:
* نظر: