به روز شده در: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
کد خبر: ۴۵۴۵۶
|
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
در پیام های جداگانه ای؛
در پیام های جداگانه ای، منتخبین بویراحمد و کهگیلویه بزرگ در مجلس یازدهم شورای اسلامی روز قدس را تبریک گفتند.

در پیام ارسالی حجت الاسلام حاجی سید محمد موحد به خبردنا چنین آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز جهانی قدس، روز پایداری ملت‌های مسلمان و اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیانش است». مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)

روز قدس نقطه عطفی در تاریخ مبارزات بحق ملت ایران و همه عدالت خواهان جهان است، که به فرموده امام خمینی(ره) «روز قدس یک روز جهانی است. روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. {بلکه}روز مقابلۀ مستضعفین با مستکبرین است».

این روز که از ایام الله است سرآغاز عزت خواهی و عدالت طلبی در سراسر جهان بوده و نشان از روشنفکری و آینده نگری حضرت امام (ره) دارد، که با بنیان گذاشتن این روز نقشی بزرگ در مبارزه نوین ملل مسلمان جهان داشتند.

اینجانب با گرامیداشت این روز بزرگ و یادآوری این نکته که قدس سرانجام به مسلمان باز خواهد گشت ، بر این باورم که انشالله سپاهیان اسلام در مسجد الاقصی به نماز خواهند ایستاد.

 
سید محمد موحد
منتخب مردم کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده

 

در پیام ارسالی دکتر مهدی روشنفکر منتخب مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس یازدهم شورای اسلامی هم چنین آمده است؛

بسم الله الرّحمن الرّحیم

" فلسطین، پاره‌ی تن اسلام است"
امام خمینی(ره)

بیش از هفتاد سال از منازعه‌ی مردم مسلمان در نوار غزه و سرزمین‌های فلسطین اشغالی با رژیم کودک‌کُش و نامشروعِ اسرائیل می‌گذرد.
رژیمی که از کشتن و آواره کردن صدها هزار مسلمان بی‌دفاع اِبایی ندارد. اما آرمان و خط‌مشی سیاسی مسلمانان در تمامی ادوار، بر محور "مقاومت" بوده و خواهد بود.
مردم آزاده و مسلمان ایران، همچون سایر آزادی‌خواهان جهان هر ساله با تاسی از سیره‌ی امام خمینی رضوان الله، در روز قدس، زیاده‌خواهی کفار را محکوم کرده و خواهان بازگرداندن "قدس" به صاحبان اصلی آن هستند.
اینجانب نیز از مردم شریف و روزه‌دار، تقاضامندم با لبیک به فرمان رهبر محبوب‌مان "حضرت آیت‌الله خامنه‌ای" با محکوم نمودن طرحِ ننگین "معامله‌ی قرن"، همراه و یاور مظلومان و ستم‌دیده‌گان فلسطین بوده و مطمئن باشند که تحقق وعده‌ی الهی "مبنی بر پیروزی حق علیه باطل" حتمی است.
به اُمید پیروزی رزمندگان اسلام در تمامی جبهه‌های مقاومت در سرتاسر دنیا/

مهدی روشنفکر
منتخب مردم شریف شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی

 

نام:
ایمیل:
* نظر: