به روز شده در: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۴۵۷۸۶
|
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: از سویی اجرای این پروژه اکنون در حوزه اقلید استان فارس بوده و ربطی به ما در استان ندارد.
خبردنا: مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: ادامه عملیات اجرایی پروژه ملی راه آهن اقلید _ یاسوج از اولویت‌های وزرات راه نیست.

به گزارش"خبردنا"، پژمان نیک‌اقبالی در گفتگو با تسنیم، اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی مسئولیتی در ارتباط با پروژه‌های ملی همچون راه آهن «اقلید _ یاسوج» ندارد و مسئولیت صفر تا ۱۰۰ این پروژه برعهده وزارت راه و شهرسازی بوده و این اداره بدلیل اینکه پروژه ملی است نمی‌تواند دخالتی در این ارتباط داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت پروژه ملی راه آهن «اقلید _ یاسوج» به کجا انجامیده است؟ عنوان کرد: پاسخ به این سوال و یا سوالات دیگر نیز برعهده حوزه زیرساخت‌های وزرات راه و شهرسازی بوده و اطلاعات این پروژه در اختیار این حوزه است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد ابراز کرد: از سویی اجرای این پروژه اکنون در حوزه اقلید استان فارس بوده و ربطی به ما در استان ندارد.

نیک‌اقبالی با بیان اینکه براساس آخرین اطلاعاتی که ما داریم، اعتباری معادل ۶ میلیارد تومان برای این پروژه در سالجاری تعریف شده است، ادامه داد: آنچه ما می‌دانیم این است که پروژه ملی راه آهن «اقلید _ یاسوج» از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی نیست.

وی با بیان اینکه اعتبار امسال عنوان شده این پروژه بسیار ناچیز بوده و تاثیر چندانی در پیشرفت فیزیکی آن نداشته و از سویی از اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی دیگر نیست، افزود: اداره کل راه و شهرسازی استان هیچ مسئولیتی در قبال پروژه‌های ملی مانند پروژه راه آهن «اقلید _ یاسوج» ندارد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به این سوال که پروژه ملی احداث تونل محور گچساران به چُرام به کجا رسید؟ خاطرنشان کرد: مسئولیت این پروژه نیز برعهده این اداره کل نیست.

نیک اقبالی افزود: تمامی مراحل پروژه احداث تونل محور گچساران _ چرام از سمت جاده تنگ دیل نیز ملی بوده و حوزه زیرساخت وزارت راه و شهرسازی باید در این ارتباط اظهار نظر کند.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ب
|
United States
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۳/۳۱
0
0
از صدقه سر نماینده سابق که ......
نام:
ایمیل:
* نظر: