به روز شده در: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
کد خبر: ۴۵۷۹۴
|
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا:
وی خاطرنشان کرد: در زمینه کار مردم با کسی تعارف ندارم حتی اگر آن فرد برادرم باشد، زیرا معتقدم مدیران ناکارآمد دلیل بسیاری از رنج‌های مردم هستند.

خبردنا: نماینده شهرستان‌های بویراحمد، دنا خواستار رعایت عدالت در تخصیص اعتبارات پروژه‌های عمرانی و استفاده از نیروی انسانی کارآمد از تمامی شهرستان‌ها شد.

به گزارش "خبردنا"، مهدی روشنفکر در بازدید از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: توزیع عادلانه در تخصیص اعتبارات مد نظر سازمان مدیریت باشد، زیرا هیچ گونه کم کاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

وی با بیان به اینکه نزدیک به ۵۰ درصد جمعیت استان در ۳ شهرستان بویراحمد، دنا و مارگون زندگی می‌کنند، عنوان کرد: با توجه به جمعیت و پراکندگی مناطق روستایی در این ۳ شهرستان ضروری است توزیع اعتبارات مطابق قانون و عادلانه و بر اساس شاخص‌های واقعی صورت گیرد و به مناطق با محرومیت بیشتر، رسیدگی نیز بیشتر باشد.

روشنفکر با اشاره به ایجاد شهرستان جدید مارگون و بخش‌های سپیدار و زیلایی، ادامه داد: ضروری است اعتبارات لازم پیش بینی شود و همچنین شاخص‌های توزیع برای این شهرستان بر اساس واقعیت‌های موجود شهرستان باشد تا خدای ناکرده در سال‌های آینده حقی از این شهرستان تضییع نشود.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: انتظار می‌رود از نیروی انسانی تمامی شهرستان‌های استان در سطوح رئیس گروه‌ها و کارشناسان معاونت بودجه به عنوان یک معاونت برنامه ریز و تصمیم ساز استفاده شود، زیرا با توجه به شناختی که از مناطق خود دارند می‌توانند نظرات کارشناسی و پیشنهادات بهتری برای برنامه ریزی داشته باشند.

روشنفکر با تاکید بر اینکه انسان‌های توسعه یافته می‌توانند کمک کار توسعه باشند، خاطرنشان کرد: در زمینه کار مردم با کسی تعارف ندارم حتی اگر آن فرد برادرم باشد، زیرا معتقدم مدیران ناکارآمد دلیل بسیاری از رنج‌های مردم هستند.

وی بیان کرد: چپ، راست و میانه برایم مهم نیست و فارغ از هرگونه نگاه سلیقه‌ای از مدیران اثربخش برای سازمان و سودمند برای مردم و نظام تمام قد حمایت می‌کنم، زیرا مدیران باید از مرحله حرف زدن بیرون بیایند و اقدام و عمل کنند.

روشنفکر با تاکید بر اینکه باید دنبال حل مسله باشیم، تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود سرمایه‌های بزرگ خداوندی در بخش‌های مختلف از جمله آب، جنگل، نفت و گاز هنوز از محرومیت رنج می‌برد هرچند در ۴ دهه گذشته به میمنت نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات فراوانی ارائه شد.

به گزارش"خبردنا"، روشنفکر در این نشست خواستار گزارشی از وضعیت پروژه‌های بزرگ عمرانی، پروژه‌های جهش تولید و نشست گذشته شورای برنامه ریزی شد که بعد از توضیحات رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از آمادگی خود برای پیگیری مستمر با هدف جذب اعتبارات خبر داد.
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
تال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۱
0
0
اگه فرق نمی کرد از همین الان طایفه گری نیرو نمی چیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۲
0
0
چاخان نکنید لطفاً
یاسوج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۰۵
0
0
دروغ نگو لطفاً
نام:
ایمیل:
* نظر: