به روز شده در: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
کد خبر: ۴۵۸۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۹ - ۰۶:۳۱
وی افزود: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به‌نام جهش تولید باید به بخش کشاورزی توجه ویژه شود.

خبردنا: مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در ادامه سفرهای منطقه‌ای خود به دهستان کاکان بویراحمد سفر کرد تا از نزدیک ضمن دیدار با مردم با مشکلات و مسائل آنان آشنا شود.

به گزارش "خبردنا"، روشنفکر در این بازدید از حضور باشکوه مردم در انتخابات دوم اسفندماه 98 تقدیر کرد و افزود: مشارکت 72 درصدی مردم استان در این انتخابات و کسب رتبه اول حضور در کشور ، وظیفه مدیران را برای خدمات رسانی به مردم بیش از پیش می‌کند.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل دهستان کارکان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی-باغداری و گردشگری، عنوان کرد: برای ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و کشت گیاهان دارویی با سرمایه گذاران نهایت همکاری را خواهم داشت و از صفر تا 100 روند کار اداری در کنار آنان خواهم ماند.

روشنفکر ارائه آموزش‌های لازم به بهره برداران کشاورزی با هدف افزایش جهش در تولیدات را ضروری دانست و افزود: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به‌نام جهش تولید باید به بخش کشاورزی توجه ویژه شود.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: شبکه فیبر نوری کاکان به طول 36 کیلومتر و با اعتباری افزون‌بر 20 میلیارد ریال در آینده‌ای نچندان دور اجرایی می‌شود و دیگر بسیاری از مشکلات کنونی این دهستان در حوزه ارتباطات مرتفع می‌شود.

روشنفکر بیان کرد: بهسازی و ساماندهی جوی آب کشاورزی، تکمیل طرح هادی روستایی، حمایت از باغداران و بازاریابی محصول آنان، احداث پل در روستای زردخون، آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای پوزه سفید و احمد قلندری از جمله مهمترین مطالبه و خواسته اهالی و ساکنان دهستان کاکان بوده که انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در این زمینه تدبیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مدیران سازمان جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت مخابرات مشکلات دهستان کاکان و خواسته بحق مردم این دیار را بررسی و پاسخ دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: