به روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۳
کد خبر: ۴۵۸۹۳
|
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳
علت تصادف مرگبار دو خودروی اتوبوس و سمند در جاده بروجن - لردگان از سوی پلیس راه چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

خبردنا؛  برخورد خودروی سمند (حامل مدیرکل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد، همسر و فرزندان وی) با یک دستگاه اتوبوس در محور ارتباطی بروجن به لردگان ۵ کشته و ۲۷ مصدوم برجای گذاشت.

فرمانده انتظامی شهرستان بروجن گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه سمند با یک دستگاه اتوبوس در محور ارتباطی بروجن به لردگان در محدوده روستای گرده بیشه، پنج نفر کشته و ۲۷ نفر مصدوم شدند.

سرهنگ احمدی افزود: در این حادثه ۲۷ نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند که حال برخی از آنان وخیم گزارش شده است و پنج نفر هم در دم فوت کردند که چهار نفرشان از سرنشینان خودروی سمند تصادف مدیرکل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد بودند.

وی علت حادثه را انحراف به چپ خودروی سمند اعلام کرد.

 به گزارش خبردنا، دو خودروی اتوبوس و سمند عصر امروز سه شنبه 10 تیرماه 99 در جاده بروجن - لردگان با یکدیگر برخورد می‌کنند که در این حادثه ۲۰ نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم و پنج سرنشین سمند فوت کردند.

 علت این حادثه از سوی پلیس راه چهارمحال و بختیاری انحراف به چپ خودروی سمند اعلام شده است.

 رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری در این باره با اشاره به تصادف دو خودروی اتوبوس و سمند در محور بروجن - لردگان اظهار کرد: علت این حادثه تجاوز به چپ خودرو سمند گزارش شده است.

 غلامعلی نوربخش عنوان کرد: یک دستگاه اتوبوس از محور اصفهان به سمت اهواز در حرکت بوده‌است که با خودروی سمند برخورد می‌کند.
 وی گفت: در حال حاضر چهار مصدوم این حادثه در بیمارستان تحت درمان هستند و مابقی مصدومان از بیمارستان مرخص شده‌اند.

 رئیس پلیس راهور چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حال عمومی اکثر سرنشینان اتوبوس مساعد است، گفت: اکثر مجرحان سرپایی درمان می‌شوند و برای اطمینان از سلامت مسافران، اورژانس آنان را به بیمارستان منتقل کرد.
 
تصادف در چهارمحال و بختیاری ۵ کشته بر جای گذاشت

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: تصادف در استان چهارمحال و بختیاری پنج کشته بر جای گذاشت.

محسن ابراهیمی اظهار کرد: در این حادثه رانندگی که بین یک دستگاه خودروی سمند و اتوبوس رخ داد، پنج سرنشین سمند فوت کردند.
 وی اظهار داشت: در این حادثه ۲۰ نفر از سرنشینان اتوبوس مصدوم شدند که برای امدادرسانی به مصدومان ۹ دستگاه آمبولانس هلال احمر و اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.

 وی گفت: چهار نفر از مصدومان به بیمارستان لردگان و ۱۵ نفر به بیمارستان ولی‌عصر بروجن منتقل شدند.

 وی عنوان کرد: این تصادف در محور بروجن - لردگان رخ داده است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: