به روز شده در: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
کد خبر: ۴۶۸۳۰
|
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش خبر داد:
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش گفت: کتب درسی تا هفته اول شهریور در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد و فعالیت مدارس با رعایت موارد بهداشتی انجام می شود.

خبردنا: زهرا مظفر در نشست مشترک مسئولان آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب های درسی تا هفته اول شهریور در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد و مدیران مدارس امکانات و تجهیزات برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی و ضدعفونی کردن مدارس را انجام و محتوای آموزشی تهیه و پس از بازگشایی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

او بیان کرد: تهیه اطلاعات شناسایی موقعیت دانش آموزان و تعیین زمینه آموزش و چگونگی استمرار انجام و باید به خانواده ها اطمینان داده شود که فعالیت مدرسه با رعایت موارد بهداشتی و در کمال آرامش انجام می شود.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش افزود: تدریس مجازی از طریق شاد و آموزشهای تلویزیونی انجام و ساعت های آموزش هر درس در ابتدایی ۲۵ دقیقه و متوسطه ۳۵ دقیقه ارائه می شود.

او در ادامه خاطر نشان کرد: حضور و غیاب دانش آموزان روزانه انجام و کلاس های مجازی نظر به برنامه درسی دانش آموزان در ساعات مشخص برگزار می شود.

مظفر همچنین با اشاره به اینکه معلمان با تلاش های وافر در جهاد علمی شرکت و در دوران تعطیلات کرونایی زیباترین جلوه های خدمت را خلق کردند گفت: بخش دوم ضرورت تحقق هدف در آموزش های مجازی خانواده ها هستند که انتظار داریم مانند پارسال همکاری و مساعدت لازم را انجام دهند.

مظفر بیان کرد: مدیران مدارس نقش اساسی و اصلی در راهبری و مدیریت و برنامه ریزی برای استمرار آموزش به کمک خانواده ها را برعهده دارند.

او افزود: مشارکت ادارات - نهادها و دستگاههای اجرایی و ظرفیت دهیاران - بخشداران و شوراهای اسلامی نقش مهمی در مساعدت و مشارکت برای بازگشایی مدارس دارند.

نماینده وزیر آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس کهگیلویه و بویراحمد خطاب به رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق گفت: استمرار نشست‌های پروژه مهر- برگزاری نشستهای شورای آموزش و پرورش و کیفی بخشی مصوبات برای بازگشای مدارس-نظارت مستمر وآماده سازی مدارس از مهمترین اولویتهای بازگشایی است.

او افزود: ضرورت دارد اطلاع رسانی لازم در مورد نحوه ارتباط مردم با اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات انجام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: