به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر: ۴۷۱۰۳
|
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از 2 کشته و 2 مصدوم در پی برخورد وانت نیسان یخچال دار با یک دستگاه پژو ۴۰۵ در کمربندی یاسوج خبر داد.

خبردنا: " محسن جلیل " در تشریح جزئیات این تصادف جاده ای گفت: امروز حوالی ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه عصر روز جمعه ۱۴ شهریور ماه، طی تماس با اورژانس ۱۱۵، مبنی بر برخورد خودروی سواری پژو ۴۰۵ با وانت نیسان یخچال دار، در نزدیکی پلیس راه یاسوج به شیراز، بلافاصله پایگاه‌های اورژانس منطقه ۳ شهری و پایگاه اورژانس دشتروم به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه در این سانحه متاسفانه به علت شدت جراحات وارده، یک نفر از سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ و یک نفر از سرنشینان وانت نیسان متاسفانه در دم جان باختند، اظهارکرد: طی اقدامات اولیه درمانی تکنسین های اورژانس ۱۱۵، دو نفر از مصدومین سانحه به بیمارستان شهید بهشتی شهر یاسوج انتقال داده شد. حال عمومی یکی از مصدومان وخیم گزارش شده است.


همچنین سرهنگ بهنام ویسی پور، رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد در این رابطه گفت: سواری پژو از سمت شیراز به سمت اصفهان و وانت نیسان از سمت اصفهان به سمت شیراز در حرکت بود.

وی افزود: سواری پژو ۴۰۵ به صورت ناگهانی و بدون رعایت حق تقدم اقدام به گردش کرده و وانت نیسان فرصت زمانی کافی برای کنترل خودرو نداشته که متاسفانه برخورد این دو خودرو دو نفر فوت و دو نفر مصدوم در پی داشت که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

سرهنگ ویسی پور تصریح کرد: عوامل امدادی، هلال احمر، اورژانس، آتش نشانی و پلیس به موقع در صحنه حاضر شدند و نسبت به رهاسازی و بازگشایی معبر اقدام کردند.

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه کمر بندی یاسوج _اصفهان پاسخگوی این حجم از ترافیک نیست، بیان کرد:  نیاز است که نسبت به چهار خطه کردن و جداسازی کمر بندی اقدام شود تا شاهد چنین حوادثی نباشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: