به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۴۷۲۹۴
|
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰
سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران؛
وی عنوان کرد: این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر ۹۰ درصد) هم روبرو که به بخش آی سی یو منتقل می‌شود که متاسفانه امروز به رحمت ایزدی پیوست.
خبردنا؛ سید طاهر حسینی از فوت یک فرهنگی مبتلا به کرونا در این بیمارستان خبر داد.
 
به گزارش"خبردنا"، سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران گفت: این بانوی فرهنگی ۴۲ ساله که به کرونا مبتلا شده بود در چند روز اخیر در "آی سی یو" تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه‌ای هم نداشته، اما بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا وفات یافت.

وی افزود: این بانوی فرهنگی ۴۲ ساله که به کرونا مبتلا شده بود در چند روز اخیر در "آی سی یو" تحت مراقب ویژه بوده و ظاهرا بیماری زمینه‌ای هم نداشته اند.

حسینی تصریح کرد: این بانوی فرهنگی چند روز گذشته دچار تنگی نفس می‌شوند که به جهت مداوا به مراکز درمانی شهرستان مراجعه می‌کند که در ادامه در بخش اتفاقات بیمارستان شهید رجایی بستری و متعاقبا نیز به بخش داخلی (بیماران کرونایی) بیمارستان منتقل شده بود.

وی عنوان کرد: این بانو در این مدت با افت درجه اشباع اکسیژن (زیر ۹۰ درصد) هم روبرو که به بخش آی سی یو منتقل می‌شود که متاسفانه امروز به رحمت ایزدی پیوست.

سرپرست بیمارستان شهید رجایی گچساران خاطرنشان کرد:این گونه که مشخص شده است این بانوی گچسارانی بیماری زمینه‌ای همچون دیابت، چربی، فشار خون و... هم نداشته و بر اثر درگیری ریه با ویروس کرونا پیش از ظهر وفات یافته است.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
منصف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
0
0
سلام تا کنون چندین فرهنگی استان به دلیل مبتلا به کرونا به جایگاه ابدی خود مهاجرت کردند
نام:
ایمیل:
* نظر: