به روز شده در: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
کد خبر: ۴۷۴۴۹
|
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

خبردنا: کنکور ۹۹ در روزهای چهارشنبه ۲۹، پنج شنبه ۳۰، جمعه ۳۱ مرداد و شنبه اول شهریور در سراسر کشور برگزار شد.

سازمان سنجش بامداد امروز یکشنبه اسامی نفرات برتر هر یک از گروههای آزمایشی پنجگانه علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان آزمون سراسری سال 1399 در سایت خود به نشانی http://www.sanjesh.org منتشر کرد.

در گروه آزمایشی علوم تجربی،  10 نفر اول بدین شرح هستند؛

نفرات برتر کنکور

1-سید امیر سید شنوا از اردبیل       

2-رامین آزادی از تهران                

3- محمد تیموری ماسوله از گرگان -

4-سپهر اسلامی از تهران             

5- علی مولائی از ارومیه             

6- شهریار سلمانی از گرگان          -

7- سارا احمدی از تهران            

8-علی چیت ساز از شیراز          

9- مهراب شادی دیزناب از تبریز    

10- محمد مهدی قلی زاده از بابل 

در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛

 نفرات برتر کنکور اعلام شدند

1- ابوالفضل حاجی محمد حسین کاشی از تهران -  

2- ایلیا هاشمی راد از تهران -       

3- علی انصاری از مشهد -           

4- آرمین ثقفیان از اصفهان -        

5-سروش شرافت بفروئی از یزد -   

6- ملیحی کسری از ساری -          

7- محمد مولوی سرند از فردوس -  

8- مهرداد میلانلو از لاهیجان -     

9- محمد مهدی حیدری نسب از زابل

10- مهدی سعادت بخت از تهران -   

در گروه آزمایشی علوم انسانی 10 نفر اول بدین شرح هستند؛

1-مهدی محمد تمر از ارومیه

2- علی رضا چلابیان از آمل    -          

3-مریم اکبری سریزدی از کرج     

4- محسن سیاه مرد از خمینی شهر     

5- حسین تندرو از تهران

6- نازنین زهرا افشار از قزوین             

7- مهدی ضیائی آذرخورانی از شهرضا  

8- فاطمه برات نژاد از قائنات

9-فاطمه محمدی از دلیجان           

10-محمد قاسمی از مشهد

در گروه آزمایشی زبان پنچ نفر اول بدین شرح هستند؛

نفرات برتر کنکور

1-کیان بهادری از شمیرانات

2- مهساسادات موسوی مهر از دماوند

3- آنیتا محمدی از اصفهان   - 

4- رضا ابراهیمی از سبزوار    

5- صدرا فدائی از لاهیجان  

براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور مهدی ضیائی اذرخورانی از شهررضا و  فاطمه برات نژاد از قائنات به صورت مشترک رتبه ۷ گروه آزمایشی علوم انسانی را کسب کرده‌اند.

در گروه آزمایشی هنر پنچ نفر اول بدین شرح هستند؛

اسامی نفرات برتر

1-روژینا آزادی از تهران

2-حانیه منصوری نهجیری از اصفهان

3-سارینا خلیلی از تهران

4- کیانا خزچین از تهران

5- مینا معیری از تهران

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۳۱
0
1
تبریک به همه عزیزان
نام:
ایمیل:
* نظر: