به روز شده در: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۷
کد خبر: ۴۷۵۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

خبردنا: یک مرد اهل ایالت ویکانسین آمریکا که در حال قدم زدن در ساحل بود هرگز تصور نمی‌کرد در داخل بسته‌ای که توجه او را به خود جلب کرده اعضای بدن یک انسان باشد.

«جیمی سِندا»، ۴۷ ساله که اهل راسین است در حال قدم زدن در ساحل دریاچه میشیگان نزدیک پارک «ساموئل مِیِرز» بود که بسته‌ای که در آن مغز انسان بود پیدا کرد. در داخل این بسته همچنین مقداری پول یوان چین دیده می‌شد. این اتفاق صبح روز سه شنبه رخ داد.

سندا که یک هنرمند مجسمه ساز پاره وقت است می‌گوید به طور مرتب برای پیداکردن چیز‌هایی مانند شیشه‌های رنگی دریا برای بکارگیری در مجسمه‌هایش در ساحل قدم می‌زند. او گفت صبح روز سه شنبه در حال قدم زدن در ساحل بود که ناگهان بسته‌ای مشکوک توجه‌اش را جلب کرد. سندا پس از بازکردن بسته با صحنه‌ای وحشتناک روبه رو شد. یک مغز انسان به همراه مقداری پول یوان چین! این مغز انسان به همراه پول‌های یوآن در داخل یک ورق آلومینیومی پیچیده شده بود.

او در گفتگو با Fox6 گفت: «وقتی این بسته را پیدا کردم کنجکاوی من باعث شد تا آن را باز کنم. در ابتدا تصور کردم یک مرغ پخته شده است، اما بعد متوجه شدم مغز انسان است. همچنین در این بسته و در کناز مغز دو گل صورتی روشن قرار داده شده بود. نمی‌دانستم چه بگویم. کاملا مات و مبهوت شده بودم»

سندا بلافاصله با پلیس تماس گرفت و پلیس را در جریان این اتفاق قرار داد. یک سخنگوی پلیس محلی ویسکانسین در این باره گفت: ما مطمئن هستیم که این مغز، مغز یک حیوان است. اما هنوز نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم متعلق به چه حیوانی است.گفتنی است؛ تحقیقات در این باره ادامه دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: