به روز شده در: ۰۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
کد خبر: ۴۷۶۱۳
|
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۹
یزدان‌پناه بیان کرد: در همین مدت ۵۵ متخصص جذب کردیم که برخی به شهرستان‌ها اعزام شدند و عده‌ای هم اعزام می‌شوند تا کمبود نیروی متخصص رفع می‌شود.

خبردنا؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استخدام نیرو در دانشگاه علوم پزشکی مطابق قانون بوده و ۷۰ درصد از نیرو‌های استخدامی پرستار هستند.

به گزارش "خبردنا"، پرویز یزدانپناه رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به قانونی بودن جذب نیرو‌ها در بخش‌های مختلف از طرف دانشگاه علوم پزشکی، اظهار داشت: ۲۹۰ نیروی شرکتی، قراردادی و پیمانی به صورت آزمون جذب شده‌اند، که ۷۰ درصد نیرو‌ها مربوط به بخش‌های بهداشت و درمان و اکثریت پرستار هستند.

وی افزود: سهمیه استان ۱۱ هزار دوز واکسن آنفلونزا است که ۶ هزار دوز در اختیار استان قرار گرفت و اولویت‌بندی شد و در مرحله بعدی تحویل داروخانه‌ها می‌شود که مردم می‌توانند تامین کنند.

یزدانپناه خاطر نشان کرد: اولویت تجویز واکسن آنفلوانزا با جانبازان شیمیایی، زنان باردار، بیماران خاص، پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی، سالمندان و زندانیان است و در مراحل بعدی برای سایر افراد خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد به پیشرفت‌های دانشگاه طی یکسال اخیر از جمله رتبه برتر دانشگاه در شاخص‌های شهید رجایی است: ۲۴ ماه تاخیر در کارانه پزشکان بود که به ۱۰ ماه رسیده است و در حوزه بهداشت تاخیر ۸ ماهه به روز شد.

یزدان‌پناه بیان کرد: در همین مدت ۵۵ متخصص جذب کردیم که برخی به شهرستان‌ها اعزام شدند و عده‌ای هم اعزام می‌شوند تا کمبود نیروی متخصص رفع می‌شود.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
0
0
چقدر این دانشگاه حواشی درست کرده
نام:
ایمیل:
* نظر: