به روز شده در: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
کد خبر: ۴۷۷۰۱
|
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد:
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین وضعیت کرونایی های ایران را تا امروز سیزدهم مهرماه اعلام کرد.

خبردنا: سیماسادات لاری آخرین آمار مبتلایان، جانباختگان ، بهبودیافتگان از کروناویروس در ایران را تا امروز سیزدهم مهرماه اعلام کرد.

لاری با بیان اینکه از دیروز تا امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، سه هزار و ۶۵۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۴۸۳ نفر از آنها بستری شدند گفت : مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۷۱ هزار و ۷۷۲ نفر رسید.متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۱۱ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۲۶ هزار و ۹۵۷ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت با اعلام این خبر که خوشبختانه تا کنون ۳۸۹ هزار و ۹۶۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند افزود: ۴۱۵۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون چهار میلیون و ۱۲۳ هزار و ۱۷۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

لاری تاکید داشت : استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان و یزد در وضعیت قرمز قرار دارند.استانهای کردستان، هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: