به روز شده در: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۸
کد خبر: ۴۷۷۲۲
|
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
دکتر پرویز یزدان پناه افزود: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۷۹۷۳ مورد گزارش شده است.
خبردنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت:بهترین کار این است که با درک شرایط موجود با رعایت موازین بهداشتی، زندگی در شرایط جدید کرونایی را به عنوان فرهنگ و الگوی جدید زندگی بپذیریم و با آن کنار بیاییم.

به گزارش "خبردنا"، رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: هم اکنون ۲۷۹ بیمار در بیمارستان‌های معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد ۱۱۸ نفر مبتلای قطعی و ۱۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر پرویز یزدان پناه افزود: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون ۷۹۷۳ مورد گزارش شده است.

وی اضافه کرد: از ۲۶۶ نمونه دریافت شده، بیشترین موارد مربوط به کهگیلویه ۳۰ درصد، بویراحمد ۲۹ درصد، گچساران ۲۰ درصد، دنا ۸ درصد، باشت ۷ درصد و چرام ۶ درصد است.

وی افزود: متاسفانه در طی ٢٤ ساعت گذشته دو مورد فوتی در بیمارستان‌های کرونایی استان روی داده است که تعداد کل فوتی‌های کرونایی استان به ١٤٣ مورد رسیده است.

دکتر یزدان پناه افزود: خواه ناخواه بیماری کرونا دامنگیر دنیا شده است و در ایران نیز این موضوع به عنوان بحران بزرگ و صدمات بی‌شماری را از لحاظ اقتصادی و مناسبات اجتماعی وارد کرده است و قطع یقین مدت زمان زیادی این بیماری فعال خواهد بود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: بهترین کار این است که با درک شرایط موجود با رعایت موازین بهداشتی، زندگی در شرایط جدید کرونایی را به عنوان فرهنگ و الگوی جدید زندگی بپذیریم و با آن کنار بیاییم و نگذاریم که بیشتر از این صدمات جانی و اقتصادی گریبانگیر خانواده‌ها شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: