به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
کد خبر: ۴۷۷۳۷
|
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۵
حجت الاسلام موحد افزود؛طبق قول مسولان و تحقیقات صورت گرفته قرار است تا عید نوروز شاهد یک اشتغال حداقل صد نفره باشیم تا پروژه اصلی انشالله سامان بگیرد و به نتیجه برسد.

خبردنا: نماینده کهگیلویه بزرگ و جمعی از مسئولین کشوری و استانی از پروژه کارخانه آهک هیدراته چرام بازدید و از نزدیک در جریان پیشرفت این پروژه قرر گرفتند.

به گزارش"خبردنا"، حجت الاسلام موحد در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت؛امروز یکی از بهترین روزهای زندگی من است اچون شاهد جرقه اشتغال در حوزه کهگیلویه بزرگ و مخصوصا شهرستان ولایت مدار چرام هستم.

وی از پیگیری های مستمر و مداوم نمایندگان ادوار گذشته و مجموعه ایمیدرو و دیگر دست اندرکاران تقدیر و تشکر کرد و گفت؛از روزی که بنده این مسولیت را از قبل مردم بر عهده گرفتم ،احساس کردم آن چیزی که امروز نسل جوان مارا می تواند امیدوار کند به آینده منطقه کهگیلویه بزرگ امر اشتغال است.

وی افزود ؛به حول قوه الهی مرتب جلسات و پیگیری های مستمری را که در طول این چند ماه مسولیت ام انجام دادم ،دنبال کردم و حمایت و همکاری مجموعه ایمیدرو و مجموعه استانداری در راس جناب آقای استاندار و سایر عزیزان ما بعد از ۴ دهه امروز شاهدیم که پروانه فسفات چرام صادر شده و مردم می توانند به آینده این پروژه امیدوار باشند.

حجت الاسلام موحد در ادامه افزود؛طبق قول مسولان و تحقیقات صورت گرفته قرار است تا عید نوروز شاهد یک اشتغال حداقل صد نفره باشیم تا پروژه اصلی انشالله سامان بگیرد و به نتیجه برسد.

نماینده مردم کهگیلویه ،بهمئی چرام و لنده عنوان کرد؛این پروژه می تواند یک قطب بسیار ارزشمند صنعتی در ابعاد مختلف باشد و شهرستان چرام به حول قوه الهی از این به بعد انشالله با این حرکتی که آغاز شد یک چرام دیگری خواهد شد و به آن همه سوابق درخشانش ،این حرکت هم به آن سوابق افزوده خواهد شد و ما امیدواریم این تحول یک کار بسیار اساسی و قابل تحسینی را در این حوزه رقم بزند و جوانان عزیز این خطه از حالت سردرگمی نجات پیدا کنند و بارقه ی امید در دل آنان جا پیدا کند و برسند به آن چیزی که آرزوی دیرینه آنهاست.

حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی همچنین در مراسم کلنگ زنی گازرسانی به فسفات چرام اظهار داشت و گفت؛اعتباری که قرار است برای زیر ساخت این فسفات هزینه شود مبلغی بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان می باشد که از این اعتبار مبلغ ۱۳ میلیارد تومان گاز رسانی ،مبلغ ۲۵ میلیارد تومان برق رسانی و مابقی این اعتبار برای آبرسانی هزینه خواهد شد.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Germany
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
1
0
والا و دسش بیا ایردارش ایبرش یجی دیه ک نه من چرو بو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
0
0
حرف مفت نزن ناشناس ریابو
نام:
ایمیل:
* نظر: