به روز شده در: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
کد خبر: ۴۷۷۴۵
|
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
وی بیان کرد: بدون تردید و به‌دور از هرگونه ریا و تظاهر این جایزه و یا هرجایزه دیگری که در زمینه پیوند اعضا نصیب بنده شود متعلق به من تنها نیست.

خبردنا؛ پروفسور سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران به بیماری کرونا مبتلا شده است و این استاد برجسته علوم پزشکی اکنون دوران نقاهت را سپری می‌کند.

 به گزارش"خبردنا"، منابع نزدیک به پروفسور ملک حسینی از بهبودی نسبی وی سخن گفتند. 

دکتر سید علی ملک حسینی، فلوشیپ پیوند کبد از دانشگاه پتسبورگ آمریکا، یکی از استادان پیشکسوت و چهره‌های برجسته پیوند اعضا در جهان است که بزرگترین مرکز پیوند عضو جهان را در شیراز اداره می‌کند.

مرکز پیوند ابوعلی سینای شیراز از نظر تعداد پیوند در سال و توان علمی، بزرگترین مرکز پیوند عضو در دنیاست. بیش از ۹۶ درصد از پیوندهای کلیه بیمارستان بوعلی سینا شیراز از اهداکنندگان مرگ مغزی است که این رقم در جهان کم سابقه است.

به دنبال اهدای جایزه ۲۰۲۰ انجمن جهانی پیوند اعضا به  سید علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران، این استاد نام ‌آور در پیامی ضمن قدردانی از تمام کسانی که کسب این افتخار را به وی تبریک گفتند بیان کرد: بدون تردید و به‌دور از هرگونه ریا و تظاهر این جایزه و یا هرجایزه دیگری که در زمینه پیوند اعضا نصیب بنده شود متعلق به من تنها نیست.

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهنام گودرزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۵
0
0
هرکس کرونا گرفت ترنجبین بخوره خوب خوب میشه صبح قبل صبحانه ظهور اخرشب بخوره خوب خوب میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
0
0
خدایا همه ی مریض هاراشفابده واین بیماری منحوس راازمسلمانان دوربکن الهی آمین
نام:
ایمیل:
* نظر: