به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
کد خبر: ۴۷۸۸۶
|
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
مدیرعامل شرکت برق کهگیلویه و بویراحمد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۶۵ هزار مشترک برق در این استان شامل طرح برق اُمید می شوند.

خبردنا: داود راهزادی" با بیان اینکه ۲۶۵ هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد ۶۵ هزار مشترک برق شامل طرح برق اُمید می‌شوند، اظهار داشت: از این تعداد اشتراک، ۴۰ هزار مشترک شهری و ۲۵ هزار مشترک دیگر روستایی است.

وی افزود: طرح برق اُمید در هیات دولت به تصویب رسیده و مهمترین هدف آن اصلاح مصرف برق از سوی مشترکین است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، اجرای طرح برق امید را شروع کننده زنجیره اصلاح مصرف برق دانست و خاطرنشان کرد: اصلاح مصرف برق تضمین کننده پایداری شبکه های برق و بی نیازی ما به انرژی در سال های آینده خواهد بود.

راهزادی، اصلاح برق مشترکین خانگی را بسیار مهم و حیاتی خواند و یادآورشد: تغییر در برنامه های گذشته خدمات رسانی به مشترکین از دیگر دلایل اجرای طرح برق اُمید است.

وی زمان شروع طرح برق امید را ابتدای آبان ماه جاری عنوان و اظهارداشت: گروه هدف مورد نظر برای اجرای این طرح مشترکین پر مصرف برق در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

این مسئول برق شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید براینکه مبالغ مشترکین کم مصرف در این طرح صفر خواهد بود، خاطرنشان کرد: مشترکین پر مصرف می بایست برق خود را مدیریت کرده تا به گروه هدف کم مصرف ها بپیوندند.

راهزادی گفت: در طرح برق امید بدنبال کاهش شدید مشترکین برق پر مصرف در استان بوده و امیدواریم با همکاری این مشترکین ، تعداد مشترکین پر مصرف را به حداقل برسانیم.

وی افزود: بیشترین میزان مصرف برق در خانوارها به طور معمول به یخچال، سیستم روشنایی و وسایل صوتی و تصویری تعلق دارد و در صورتی که خانوارها نحوه استفاده بهینه از این وسایل را رعایت کنند، می‌توانند در گروه کم‌مصرف‌ها قرار گرفته و از تخفیف درنظر گرفته شده بهره مند شوند.

راهزادی، میانگین مصرف برق مشترکان خانگی استان را حدود 250 کیلووات ساعت در ماه عنوان کرد و ادامه داد: مشترکانی با این میزان مصرف در گروه‌های خوش‌مصرف طبقه‌بندی می‌شوند اما مشترکانی که تا ۱۰۰ کیلووات ساعت مصرف داشته باشند، می‌تواننداز تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای برق بهره مند شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد ، «برق امید» را طرحی برای همه طبقه‌های مصرف برق دانست و اظهارداشت: با توجه به اینکه تعرفه‌های برق پلکانی است، حتی مشترکان پر مصرف نیز می‌توانند با رعایت نکات مدیریت مصرفی، از افزایش مصرف برق جلوگیری کنند و با ورود به طبقه خوش مصرف‌ها، بهای کمتری برای برق بپردازند.

راهزادی گفت: در طرح «برق امید» تا زمانی که مشترکان مصرف خود را در حد الگوهای تعیین شده حفظ کنند، مشمول تخفیف ۱۰۰ درصدی بهای برق خواهند شد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۹
0
0
تیتر بنویسید آخرین مصاحبه مدیر عامل توزیع برق استان
نام:
ایمیل:
* نظر: