به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
کد خبر: ۴۷۹۰۳
|
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۳
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد؛
مصطفایی تاکید کرد: مأموران با حضور در محل وقوع نزاع ۳ نفر از عاملان تیراندازی را شناسایی و دستگیر درگیری و ۳ قبضه سلاح گرم از آن‌ها کشف کردند.
خبردنا؛ فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۳نفر از عاملان نزاع دسته جمعی مسلحانه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ ستاد" کیقباد مصطفایی" در تشریح جزئیات این خبر افزود: در پی دریافت خبری مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی مسلحانه در یکی از روستا‌های شهر لیکک از توابع شهرستان بهمئی، بلافاصله مأموران انتظامی این فرماندهی ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به محل وقوع درگیری اعزام شدند.
 
وی تصریح کرد: در بررسی ماموران مشخص شد که روز گذشته برخوردی بین دو پسربچه این روستا رخ داده و منجر به وقوع نزاع دسته جمعی بین خانواده‌ها شده است.
 
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در پی نزاع مسلحانه بین خانواده‌ها متأسفانه حین نزاع ۲ نفر از طرفین درگیری در پی وقوع تیراندازی کشته شد و ۴ نفر دیگر از طرفین مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.
 
مصطفایی تاکید کرد: مأموران با حضور در محل وقوع نزاع ۳ نفر از عاملان تیراندازی را شناسایی و دستگیر درگیری و ۳ قبضه سلاح گرم از آن‌ها کشف کردند.
 
وی با اشاره به اینکه تلاش برای دستگیری سایر منازعین در دستور کار ویژه پلیس قرار دارد ادامه داد: بحمدالله با حضور پلیس امنیت در منطقه برقرار است.
 
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیاندازند برخورد قاطع و قانونی بعمل خواهد آورد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
0
0
سلام طبق گزارشات واصله و محلی و موثق کسانی که بلوای کت بهمئی را راه انداختند و فعلا سه نفر کشته و یک نفر وخیم است ارازل و اوباش ساکن لیکک مرکز شهرستان بهمئی هستند که غائله آبان 97 را آفریده بودند و از فرصت بدست آمده سوء استفاده کردند(درگیری روز قبل آن دو نفر در میدان ورزشی) به خانواده های یک نفر از آن دو نفر که روز قبل درگیری جزئی را داشتند حمله کردند و آن درگیری خطرناک را راه انداختند و الآن خانواده مقتولین از نیروهای امنیتی خواهان بازداشت آنها و به سزای عمل ننگینشان رساندن است و گرنه درگیری طایفه ای نبوده است و این از مردم فهیم و انقلابی و ولایتمدار بهمئی بدور است و نشانه آن آرامش حاکم بر منطقه است. خواهشمند رسانه ها اطلاع رسانی کنند تا مقامات امنیتی به وظیفه قانونی خود عمل کرده و این ارازل و اوباش معلوم الحال که نیروهای انتظامی بهمئی ساکن در لیکک کاملا آنها را می شناسند را دستگیر و به سزای ننگین اعمالشان برسانند.با تشکر مردم بهمئی
نام:
ایمیل:
* نظر: