به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸
کد خبر: ۴۷۹۱۲
|
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد؛
مصطفایی تصریح کرد: ۲ نفر از متهمان در بازجویی‌های مقدماتی به ارتکاب قتل‌ها اعتراف کردند.
خبردنا؛ فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۶ نفر از عاملان اصلی نزاع بهمئی در کمتر از ۴۸ ساعت خبر داد.

به گزارش "خبردنا"، سرهنگ ستاد" کیقباد مصطفایی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع نزاع دسته جمعی در یکی از روستا‌های شهر لیکک از توابع شهرستان بهمئی منجر به قتل ۴ نفر در جریان این نزاع بلافاصله اکیب‌هایی از پلیس‌های تخصصی فرماندهی انتظامی استان به محل اعزام شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان با هماهنگی و نظارت دادستان محترم شهرستان بهمئی با انجام اقدامات فنی و تخصصی و تلاش شبانه روزی موفق به شناسایی و دستگیری۶ نفر از عاملان اصلی نزاع شده و از آنان ۴ قبضه اسلحه گرم و مقادیری مهمات کشف و ضبط کردند.

مصطفایی تصریح کرد: ۲ نفر از متهمان در بازجویی‌های مقدماتی به ارتکاب قتل‌ها اعتراف کردند و تحقیقات تکمیلی با نظارت و ارشادات مقام قضائی در حال انجام است.

فرمانده انتظامی استان در ادامه با اشاره به این که با حضور مقتدرانه پلیس و دستگاه توانمند قضائی استان و شهرستان، امنیت در منطقه برقرار است، خاطرنشان کرد: پلیس با کسانی که بخواهند نظم و امنیت جامعه را به مخاطره بیندازند برخورد قاطع و قانونی بعمل خواهد آورد.
نام:
ایمیل:
* نظر: