به روز شده در: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۹
کد خبر: ۴۷۹۱۶
|
تاریخ انتشار: ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۲

خبردنا: خبرگزاری آناتولی ترکیه و اسپوتنیک روسیه تصاویری از وضعیت تهران و بیمارستان رسول اکرم(ص) در موج سوم ویروس کرونا منتشر کردند.

اسپوتنیک نوشت: علیرضا زالی، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران پیش از این در اواخر شهریور ماه از شکل گیری موج سوم بیماری کرونا در تهران خبر داده و تاکید کرده بود که برای کنترل رشد فزاینده بیماری نیازمند انجام مداخلات جدی تر در تهران هستیم.

بسته ماسک 50 عددی، فقط 50 هزار تومان

آناتولی نیز نوشت: پرستاران و کارکنان بهداشت در بیمارستان ها به دلیل پُر شدن ظرفیت بیمارستان ها روزهای سختی را سپری می کنند.

این رسانه به نقل از سعید نمکی وزیر بهداشت ایران اعلام کرد که تاکنون 164 نفر از جامعه پزشکی در مبارزه با ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند.

آناتولی همچنین با لیلا بهمنی یکی از پرسنل بیمارستان رسول اکرم گفتگو کرده است. او می گوید مردم باید مراقب باشند و نباید فکر کنند که کرونا ضعیف شده است. آنها باید از ماسک استفاده کنند و قوانین بهداشتی را رعایت کرده و به دید و بازدید نروند.

وی افزود: ما 10 ماه است که در بیمارستان ها با کرونا مقابله می کنیم. بسیار خسته شده ایم. در این بیمارستان تخت خالی وجود ندارد. در شرایط بسیار سختی قرار داریم.

تاکنون 550 هزار و 757 نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و تعداد جان باختگان کرونا نیز به 31 هزار و 650 نفر رسیده است.

 
 
نام:
ایمیل:
* نظر: