به روز شده در: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰
کد خبر: ۴۸۱۶۳
|
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
کلانتری خواستار اجرای طرح محله محور شد و اظهار کرد که از بهزیستی رضایت نداریم، چون نظارت و کنترلی نیست
خبردنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاری به اصولگرا و اصلاح طلب نداریم رفت و آمد‌های انتخاباتی شبانه با جان مردم بازی می‌کند.

به گزارش"خبردنا"،  حسین کلانتری در نشست ستاد کرونا استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بیمارستان‌ها در حال پر شدن است به اندازه ۱۰۰ نفر باید فضاسازی شود وضعیت یاسوج و دهدشت دشوار شده هر چند ۸۰ درصد مردم رعایت می‌کنند با رعایت قانون باید با آن ۲۰ درصد متخلف برخورد کرد.

وی در خصوص ابتلای بیش از حد به ویروس در استان به دلیل دور همی‌ها گفت: کل اعضای خانواده یک خانواده در بیمارستان جلیل بستری هستند معلوم است که ماسک و فاصله در نشست‌های خانوادگی رعایت نمی‌شود و همین است که موجب می‌شود اعضای یک خانواده در بیمارستان بستری شوند.

وی گفت: برای مراسم‌ها اگر قرار است کسی دفن شود حداکثر با تعداد ۱۰ تا ۲۰ نفر دفن شود با خودرو‌هایی که به آرامستان‌ها می‌آیند برخورد قانونی و جریمه ۵۰۰ هزار تومانی شوند.

استاندار با انتقاد شدید از دور همی‌های انتخاباتی در گچساران گفت: کاری به اصولگرا و اصلاح طلب نداریم رفت و آمد‌های شبانه با جان مردم بازی می‌کنند.

کلانتری خواستار اجرای طرح محله محور شد و اظهار کرد که از بهزیستی رضایت نداریم، چون نظارت و کنترلی نیست

استاندار گفت: برای دریافت مالیات‌ها در استان نامه می‌زنیم قرارگاه عملیاتی را به ریاست جمالی معاون سیاسی راه انداخته‌ایم هر دستگاه و نهادی دستورات را اجرا نکند برابر با تصمیمات این قرارگاه برخورد می‌شود هر چند به دنبال برخورد نیستیم بلکه به اجرا می‌اندیشیم.

وی خاطرنشان کرد: همه باید رعایت کنند تا این زنجیره قطع شود در بویراحمد و کهگیلویه اگر تلاش نکنیم روز‌های بسیار بسیار تلخی در انتظار است.
نام:
ایمیل:
* نظر: