به روز شده در: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸
کد خبر: ۴۸۲۲۱
|
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۷
رئیس پلیس راه استان تشریح کرد؛
وی ادامه داد: وسایل نقلیه باربری و مسافربری عمومی مشمول این محدودیت‌ها نمی‌شوند.
خبردنا؛ رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد جزئیات طرح محدودیت‌های جدید ترافیکی کرونایی در این استان را تشریح کرد.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ بهنام ویسی پور با بیان اینکه اولویت در این طرح تردد‌های برون شهری است، گفت: این محدودیت‌ها از روز شنبه یکم آذر ماه به مدت دو هفته بطور همزمان با سراسر کشور اجرا می‌شوند.

وی با بیان اینکه در این طرح شهر‌ها به سه وضعیت زرد، نارنجی و قرمز تقسیم شده اند، اظهارکرد: برای شهر‌های زرد هیچ محدودیت ترددی وجود ندارد، اما هیچ خودرو پلاک غیربومی حق ورود به شهر‌های با وضعیت نارنجی و قرمز را ندارد و خودرو‌های غیربومی از طریق کمربند‌های به خارج شهر‌ها هدایت می‌شوند.

رئیس پلیس راه استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: شهر‌هایی که کمربندی ندارند نیز خیابانی جهت عبور این خودرو‌ها بدون توقف در نظر گرفته می‌شود.

سرهنگ ویسی پور تصریح کرد: خودرو‌هایی که از شهر‌های با وضعیت قرمز به شهر‌های قرمز دیگر در صورت تمرد یک میلیون تومان جریمه می‌شوند و خودرو‌های که از شهر نارنجی وارد شهر قرمز شوند ۵۰۰هزار تومان جریمه خواهند شد.

وی ادامه داد: وسایل نقلیه باربری و مسافربری عمومی مشمول این محدودیت‌ها نمی‌شوند.

رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: اولویت در اجرای و اعمال این محدودیت‌ها می‌خواهد وارد یا خارج شوند، خودرو‌های پلاک شخصی همراه با خانواده است.

سرهنگ ویسی پور بیان کرد: علاوه بر جریمه خودرو‌هایی که تمرد کنند این خودرو‌ها به پارکینگ منتقل می‌شوند. همچنین برای خودرو‌های غیربومی توسط دوربین‌های جاده‌ای نیز جریمه اعمال می‌شود.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر: