به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
کد خبر: ۴۸۲۷۵
|
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۳
استاندار خبر داد؛
کلانتری بیان کرد: در راستای اجرای هدفمند این طرح تمام مراکز آموزشی (آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ...) در کل استان به طور کامل تعطیل است.
خبردنا؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی تمامی آئین‌های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، مراسم‌های آئینی و مذهبی در این استان خبر داد.

به گزارش "خبردنا"، حسین کلانتری در بازدید شبانه از سطح شهر و صنوف مختلف مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: آئین‌های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، مراسم‌های آئینی و مذهبی در این استان با هدف کاهش و قطع زنجیره بیماری کرونا تعطیل شده‌اند.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از ساعت ۲۱ همزمان با اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، از نحوه اقدامات پیشگیرانه، میزان تردد خودرو‌ها و میزان رعایت صنوف مختلف با هدف کاهش ابتلا و قطع زنجیره انتقال در سطح شهر یاسوج بازدید کرد.

در این بازدید یک ساعته کلانتری علاوه بر بررسی نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توجه به دستورالعمل‌ها از سوی مردم و صنوف، با برخی از شهروندان در خصوص اهداف و مزایای طرح و تلاش برای کاهش ابتلا به این ویروس گفتگو کرد.

کلانتری میزان رعایت صنوف و توجه مردم به دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی را در روز‌های نخست اجرای طرح سراسری اعمال محدودیت‌ها رضایت بخش عنوان کرد و از مردم استان به دلیل توجه به دستورالعمل‌های ستاد ملی و استانی کرونا و قرارگاه عملیاتی تقدیر کرد.

وی با تاکید بر بسیج تمام امکانات برای پیشگیری و مقابله با کرونا، تصریح کرد: پشتیبانی نیرو‌های اجرایی، سازمان‌ها و نهادها، همکاری نیرو‌های سپاه، بسیج، هلال احمر و کادر بهداشت و درمان در صدد اجرای دقیق این طرح در سطح شهر‌های ۱۸ گانه، بخش‌ها و روستا‌های استان در دستور کار قرار دارد.

کلانتری بیان کرد: در راستای اجرای هدفمند این طرح تمام مراکز آموزشی (آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ...) در کل استان به طور کامل تعطیل است.
نام:
ایمیل:
* نظر: