به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
کد خبر: ۴۸۴۰۸
|
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۶
فرمانده انتظامی استان خبر داد؛
مصطفایی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند و خودرو‌ها نیز به پارکینگ انتقال یافت.

خبردنا؛ فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارقان مسلح محموله در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد و گفت: متهمان به ۳۵ فقره سرقت اعتراف کردند.
 
به گزارش "خبردنا"، سردار "کیقباد مصطفایی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر وقوع سرقت‌های مسلحانه محموله از خودرو‌های باری در محور‌های مواصلاتی کهگیلویه و بویراحمد و انتشار کلیپی در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، با توجه به اهمیت موضوع ضمن هماهنگی با مقام قضائی مراتب به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی، دو باند ۵ نفره از سارقان و ۶ نفرمالخر را شناسایی و طی چند عملیات غافلگیرانه و ضربتی موفق به دستگیر آنان شدند و ۳ دستگاه خودروی متعلق به آن‌ها را نیز توقیف کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان با اشاره به این که متهمان در بازجویی‌های اولیه به ۳۵ فقره سرقت محموله در سطح محور‌های مواصلاتی استان اعتراف کردند، خاطرنشان کرد: ۲ قبضه اسلحه گرم و مقادیری اموال مسروقه شامل روغن ماشین، کود شیمیایی، پوشاک، مواد غذایی و ... از متهمان کشف و ضبط شد.

مصطفایی تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند و خودرو‌ها نیز به پارکینگ انتقال یافت.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان امنیت مردم را خط قرمز پلیس دانست و گفت: هر کس که از این خط قرمز عبور کند با واکنش مقتدرانه پلیس مواجه خواهد شد.
 
دستگیری سارقان مسلح جاده های کهگیلویه و بویراحمد
نام:
ایمیل:
* نظر: