به روز شده در: ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵
کد خبر: ۴۸۴۱۰
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
دسته چهارم کسانی هستند که در کمین گاه نشسته‌اند، هر بادی بوزد این سو وان سو می‌روند.

خبردنا؛ سرهنگ سید قدرت الله بیعت اصل از فعالین سیاسی و اجتماعی گچساران و باشت با اشاره به انتخابات میاندوره گچساران و باشت در یادداشتی نوشت: آنچه این روزها شاهد هستیم و بسیار نکوهیده وقبیح و بوی تعفن می‌دهد، کسانی است که نه بر اساس تعقل و تفکر و یا، پایبند به حزب و جریان فکری تصمیم می‌گیرند و نه براساس شناخت و شایستگی و بصیرت انتخاب می‌کنند، بلکه منافع طلبان، و عروسک‌های خیمه شب بازی است که با یک لبخند، یا وعده وعید دروغ دنیوی، ابروی خود وبستگان را لگد مال می‌کنند و آفتاب پرستانی، منفورند.

این افراد، بادمجان دور قابچی‌های رفوزه‌ای هستند که به قول محلی هر کجا اشِ بعضی‌ها، فراشِ، لذا این گونه اشخاص، سبک مغزان، مُردد، و طبل‌های غازی، و تار عنکبوتی بیش نیستند.

دوم هوچی‌گران، و رقاصان، تنها وبدون یار که برای دیده شدن خوش رقصی می‌کنند کاسه لیسان، فربه شده‌ای که برای همگان هویت انها اشکار است، (حرافان پول پرست، وشهرت طلب) این افراد در هر طیف وگروهی باشند سمی کشنده مهلک‌اند که به جای جذب باعث، فرار اشخاص ودفع حد اکثری را رقم می‌زنند وجود این افراد بیمار و بعضی هم اجیر شده، بسیار نامیمون، است، این‌ها همان طبل‌های غازی‌اند اما کهنه و منفور و محاسنی در برنخواهد داشت.

اما در مقابل اشخاصی وجود دارند محکم و استوار، مصمم و راسخ، بر دیدگاه و تفکر خویش اگاهانه می‌مانند و در هیچ برهه‌ای از زمان، نه تهدید، نه تطمیع نه تحریک، خللی در اراده آهنین وفولادین انها بوجود نمی‌آورد ودر مسیر وراهی که اگاهانه، و با بصیرت انتخاب می‌کنند وفادار هستند، و اگر مورد بی‌مهری، خودی‌های تاریخ مصرف گذشته هم قرارگیرندویا وجود اختلافات درون تشکیلاتی، هیچ گاه نه سکوت، می‌کنند، ونه یاران خویش را تنها می‌گذارد، ونه معامله می‌کنند، ونه از شکست دوستان برای آینده خویش سجده شکر به جای می اورند، ونه خودراناجی وقیم می‌دانند، این گونه افراد ستودنی، ودُرهای نایاب وقادر، و صادق، شفاف، و علمداران واقعی‌اند که نه تجدید آورده‌اند، ونه مردود شده‌اند وحرف برای گفتن دارند (مردان روزهای سخت).

اما دسته چهارم کسانی هستند که در کمین گاه نشسته‌اند، هر بادی بوزد این سو وان سو می‌روند. منافع طلبند، وسبک وزن، که دنبال، شغل، وپست نام، وامتیاز، ودلالی، می‌باشند شب، یمین، وروز یسارند،، همینکه متوجه شدند طرف مقابل اشش چرب‌تر است، واسطه پیدا می‌کنند وشبانه ودر خفا خود را در آغوش مخالفین دیروز قرار می‌دهند. این گونه افراد هم منفورند هم مردودند، (یاران نونی، و رنگارنگ).

گروه آخر، مترسک‌های خفاش صفت که باهمه هستند ولی پول را می‌پرستند شبانه بواسط افرادبه ظاهرلیدر در خفا میزبان کاندید می‌شود اما روز آخر ضمن خیانت یا در خانه می‌نشیند یا فقط جیبش را نشانه می‌روند این افرادمترسکهائی هستند که نه جان دارندونه تحرک بلکه تکه چوب خشکی می‌باشند که با پارچه‌ای مندرس پوشش داده شدند وباسرابی که درست کرده‌اند به اهداف خود می رسندودیگران را درباتلاق گرفتارمی کنند (مترسک‌های ریاحی وپادوهای دوره گرد).

اما نقطه آخر مردم فهیم، وشرافتند که ولی نعمت ما هستند و بخاطر اسلام، انقلاب، رهبری، ارمانهای شهدا همه سختی‌ها، ناملایمات، تبعیض‌ها، حق کشی‌ها، دعواهای سیاسی را نظارگرند وتحمل می‌کنند، امابرای تداوم انقلاب، وخون شهدا داحترام به قانون خم به ابرو نمی اورند وبا خدا معامله می‌کنند ودر انتخابات و صحنه های مختلف انقلاب، مشتاقانه، آگاهانه، ودلسوزانه و، برای رضای خدا، شرکت می‌کنند، (این‌ها فررندان روح الله هستند) مسئولین باید بر دستان این گونه افراد و خانواده شهدا وایثار گران ودلسوزان نظام بوسه بزنند.

مردم عزیز هم باید مترسک ها، بادمجان دوره قابچی ها، پادوها منافع طلب، گنجشک صفتان را بشناسند و این تعداد قلیل افراد را به جامعه معرفی کنند.و آگاهانه برای سرنوشت کشور، خوب فکر کنند، خوب تصمیم بگیرند، و خوب انتخاب کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: