به روز شده در: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
کد خبر: ۴۸۵۲۵
|
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

خبردنا: یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب مانیفست اصلاح‌طلبان در انتخابات ۱۴۰۰ و سازوکار نهاد اجماع‌ساز در این جریان سیاسی را تکذیب کرد.

علی صوفی درباره ابهامات و سوالاتی که پیرامون مصوبه شورای هماهنگی با عنوان مانیفست اصلاح‌طلبان و نهاد اجماع‌ساز این جریان سیاسی در انتخابات سال ۱۴۰۰، گفت: علت مطرح شدن این ابهامات و سوال‌ها این است که این مصوبه هنوز نهایی نشده است و اصلا قرار هم نبود که رسانه‌ای شود. من نمی‌دانم چه کسی آن را به دست آورده و منتشر کرده است، اما این را می‌توانم به شما بگویم که این مصوبه اکنون ناقص است و هنوز جای کار دارد.

وی با بیان اینکه فرآیند نهایی شدن این مصوبه طی نشده است، اظهار داشت: این مصوبه را پیش از آنکه نهایی شود منتشر کردند و باتوجه به اینکه رسانه‌ها این موارد را با حساسیت دنبال کرده و به آن می‌پردازند، طبیعی است که سوال‌هایی ایجاد شود، اما مجددا تاکید می‌کنم که مصوبه‌ای که اکنون منتشر شده هنوز مورد بحث است و تا نهایی شدن فاصله دارد، اطمینان داشته باشید که بعد از تصویب و تایید نهایی این سوالات نیز برطرف خواهد شد.

صوفی در پایان بیان داشت: اکنون اگر روی هر نقطه و نکته از متن این مصوبه دست بگذاریم ممکن است سوالاتی به وجود بیاید، اما باید توجه داشت که این متن هنوز نهایی نیست و ممکن است در فرآیند بررسی نهایی بخش‌هایی از آن تغییر کند و حتی ممکن است که نهایی هم نشود.

نام:
ایمیل:
* نظر: