به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
کد خبر: ۴۸۵۶۹
|
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹
جوان 32 ساله یاسوجی هوادار پرسپولیس تهران، متاسفانه بعد از شکست این تیم تهرانی با اولسان کره حنوبی در مسابقات فینال آسیا، بدلیل سکته قلبی جان خود را از دست داد.

داماد خانواده خورشیدیان در گفت و گو با خبردنا گفت: سوت پایان بازی پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی که توسط داور زده شد، بهروز هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی و کلافکی فراوان به اتاقش می رود تا شاید با استراحت و خواب کمی حالش بهتر شود، اما غافل از این است که او در خوابی عمیق فرو می رود که دیگر بلندشدنی را به دنبال ندارد.

" سید امین صداقت " افزود: بهروز خورشیدیان هوادار یاسوجی از طرفداران متعصب پرسپولیس تهران بود که با تمام وجود به رنگ قرمز علاقه داشت و با پیروزی او شادمان و با شکستش غمگین می شد و در نهایت نیز جان خود را بعد از شکست این تیم در فینال مسابقات آسیا از دست داد.

این هوادار پرسپولیسی،  یک پسر هفت ساله به نام سام دارد.

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه بیست نهم آذرماه 1399 با نتیجه 2 بر یک مقابل اولسان هیوندای کروه جنوبی شکست خورد.

خبردنا، درگذشت مهندس خورشیدیان را به خانواده محترم شان بویژه همسر و فرزند خردسال و به برادر عزیزمان جناب آقای صداقت تسلیت و از حی لایزال آمرزش روح این عزیز سفر کرده و صبر برای بازماندگان مسآلت می طلبد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: