به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲
کد خبر: ۴۸۷۸۲
|
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵
معتمدی زاده خبرداد:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری سومین مانور سراسری شرکت های توزیع نیروی برق کشور با محوریت تعدیل روشنایی معابر، جمع آوری برق های غیرمجاز و رمز ارزها خبرداد.

به گزارش خبردنا، " جمال معتمدی زاده " با بیان اینکه این مانور در تمامی نواحی استان کهگیلویه و بویراحمد به مدت 2 روز برگزار خواهد شد، اظهارداشت: مانور سراسری شرکت های توزیع نیروی برق در روزهای پنجشنبه و جمعه جاری ( بیست پنجم و بیست ششم) در مراکز شهرستان ها برگزار می شود.

وی، کاهش تلفات، مدیریت بار، کمک به محدودیت سوخت نیروگاه ها، کاهش انرژی توزیع نشده، افزایش قابلی اطمینان شبکه و انجام کار با رعایت دستورالعمل های ایمنی را از اهداف این مانور برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: 21 گروه عملیاتی – اتفاقاتی و 90 نیروی انسانی برای شرکت در مانور سراسری این شرکت فعالیت خواهند داشت و بیش از 25 کیلومتر شبکه های فشار متوسط و ضعیف نیز در این مانور اصلاح فلش، باز آرایی و تبدیل شبکه های سیمی به کابلی انجام می گیرد.

معتمدی زاده، شرایط مصرف برق و گاز را در کشور نگران کننده خواند و یادآورشد: برخی از نیروگاه های تولید برق با استفاده از گاز اقدام به تولید برق نموده که اگر میزان مصرف گاز از سوی مشترکین مصرف بالایی باشد بطورحتم شاهد قطع برق در این نیروگاه ها خواهیم بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: