به روز شده در: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۸
کد خبر: ۴۸۷۹۰
|
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۹
مدیرکل هواشناسی استان:
وی بیان کرد: این سامانه بارشی اختلال در تردد جاده ای، لغزندگی و کاهش دید افقی به علت پدیده مه راددر پی دارد.

خبردنا: مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از امروز پنج شنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ با عبور امواج ضعیف ناپایدار از جو استان تا جمعه جو غالب افزایش ابر پیش بینی می‌شود و برای اوایل هفته آینده علاوه بر رشد ابر و وزش باد، به تناوب بارش باران مورد انتظار است.

به گزارش"خبردنا"، "رضا کاکاوند" افزود: با بررسی آخرین نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، از امروز پنج شنبه ۲۵ دی ماه ۹۹ با عبور امواج ضعیف ناپایدار از جو استان تا جمعه جو غالب افزایش ابر پیش بینی می‌شود و برای اوایل هفته آینده علاوه بر رشد ابر و وزش باد، به تناوب بارش باران مورد انتظار است.

وی با بیان اینکه عبور امواج ناپایدار جوی از اواخر وقت شنبه ۲۷ دی ماه ۹۹ دور از انتظار نخواهد بود، اظهار کرد: این سامانه بارش باران، در مناطق کوهستانی بارش برف، گاهی مه آلودگی و احتمال رعد و برق را به همراه خواهد داشت و قبل از ظهر یکشنبه به پایان خواهد رسید.

مدیرکل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به وضعیت هوای ۲۴ ساعت گذشته استان، امامزاده جعفر و دهدشت با بیشینه دمای ۲۲ درجه سانتیگراد را گرم‌ترین و یاسوج با کمینه دمای منفی ۲.۶ درجه سانتیگراد را سردترین نقاط استان عنوان کرد.

کاکاوند با اشاره به مخاطرات سامانه بارشی مورد انتظار بیان کرد: این سامانه بارشی اختلال در تردد جاده ای، لغزندگی و کاهش دید افقی به علت پدیده مه راددر پی دارد. مردم استان از تردد غیرضروری در محور‌های مواصلاتی اجتناب کنند، نکات ایمنی رانندگی را رعایت نمایند و به ارتفاعات صعود نداشته باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر: