به روز شده در: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
کد خبر: ۴۸۷۹۷
|
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
مهندس معتمدی زاده خبرداد:‌
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط ۵۳۹ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال ( بیت کوین ) در مانور سراسری روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته این شرکت در مناطق مختلف استان خبرداد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف و ضبط ۵۳۹ دستگاه استخراج رمز ارز دیجیتال ( بیت کوین ) در مانور سراسری روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته این شرکت در مناطق مختلف استان خبرداد.

به گزارش خبردنا، جمال معتمدی زاده در حاشیه اجرای سومین مانور سراسری با محوریت تعدیل روشنایی، مقابله با برق های غیرمجاز و کشف و ضبط استخراج ارز دیجیتالی در یاسوج به رسانه ها گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته این مانور با مشارکت ۵۷ گروه عملیاتی متشکل از ۲۵۰ نفر و ٥٨ خودرو سبک و سنگین در مناطق ۹ گانه استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

وی با تشریح اهداف این مانور، از کشف و ضبط ۵۳۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال( ماینر ) که با مصرف انرژي زياد خسارات فراوانی به شبکه های برق وارد می کنند خبرداد و خاطرنشان کرد؛ میزان برق مصرفی این ماینرها برروی شبکه های توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از یک مگاوات بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود؛ تمامی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال کشف شده به نیروی انتظامی استان تحویل و برای استفاده کنندگان غیرمجاز آنها نیز پرونده قضایی تشکیل می شود.

معتمدی زاده از جمع آوری هزار و ۶۱۵ فقره برق غیرمجاز در این مانور در تمام نقاط استان کهگیلویه و بویراحمد هم خبرداد و اظهارداشت؛ استفاده کنندگان از برق های غیرمجاز نیز بر اساس قانون علاوه بر جریمه ریالی تحت پيگرد قانوني قرار خواهند گرفت.

وی تعداد چراغ های روشنایی معابر تعدیل شده در سومین مانور را ۱۶ هزار و ۲۲۵ چراغ عنوان و یادآورشد: با تعدیل چراغ های روشنایی معابر ذکر شده شاهد صرفه جویی حدود چهار مگاوات انرژی بوده ایم.

وي در پايان از مشتركين برق و مردم خواست كه باتوجه به وضعيت برودت هوا و نياز مصرف خانگي از گاز و كاهش توليد برق به دليل تامين نشدن گاز نيروگاه ها در مصرف انرژي برق صرفه جويي كنند و در صورت مشاهده برق غير مجاز و يا رمز ارز ، مراتب را به شماره تلفن ١٢١ اطلاع دهند.

معتمدی زاده از همراهی و همکاری دستگاههای نظارتی، امنیتی ، قضایی و انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در اجرای مانور سراسری این شرکت تقدیر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: