به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
کد خبر: ۴۸۸۵۲
|
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۳
جمالی افزود: افراط و تفریط‌های در جامعه از شاخص‌های اصلی این قضیه هستند.
خبردنا؛ معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برگزاری انتخابات حساس گچساران نیاز به مدیری داشتیم که تجربه، علم، تدبیر و اقتدار لازم را داشته باشد بنابراین به گزینه اتابک رسیدیم.

به گزارش "خبردنا"، احد جمالی در نشست تودیع و معارفه فرمانداران کهگیلویه عقلانیت را اصل اساسی در پیشبرد امور خواند و در تبیین محور قرار دان عقلانیت با اشاره به روایتی از امام موسی کاظم (ع) گفت: امام به یکی از شاگردان شاخص فرمود «اگر دری در دست داشتی و همه مردم گفتند گردو است باور نکن اگر گردویی در دست داشتی همه مردم گفتند در است باز باور نکن.»

معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به عنوان یک انسان به عنوان مدیر وظیفه داریم بر محور عقل حرکت کنیم.

جمالی با اشاره به اینکه جماعت قابل توجهی بر مبنای احساس حرکت می‌کنند مشکل هم ایجاد می‌کنند، افزود: افراط و تفریط‌های در جامعه از شاخص‌های اصلی این قضیه هستند.

وی در خصوص انتصابات اخیر در استان انتخابات را شاه بیت وزارت کشور دانست و تصریح کرد: آخر دوران دولت تدبیر و امید است خرداد ماه ۱۴۰۰ دو انتخابات کلی (ریاست جمهوری و شوراها) در سطح کشور و دو انتخابات خبرگان رهبری و میان دوره مجلس در برخی حوزه‌ها را داریم.

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:در سطح استان در حوزه گچساران و باشت انتخابات میان دوره‌ای مجلس هم داریم به عنوان مسؤولین برگزاری انتخابات باید تدبیر می‌کردیم حوزه گچساران برای ما استراتژی است سابقه انتخابات نشان می‌دهد در این حوزه تنش وجود داشته است.

جمالی با بیان اینکه حساسیت اکنون بیشتر است، ادامه داد: باید فرمانداری انتخاب می‌کردیم که جانبدارانه نسبت به فرد گروه یا جریان حرکت نکند، تجربه، علم و تدبیر و اقتدار لازم داشته باشد بنابراین در این راستا به آقای اتابک رسیدیم.

وی ادامه داد: آقای اتابک مدتی که کهگیلویه بود فرماندار موفق بود موفق‌ترین فرماندار ما در استان بود گرچه رفتن برای خیلی‌ها سخت است، ولی بحث نظام و حاکمیت که پیش می‌آید مصلحت بر این است در جایگاهی قرار بگیرد که از ظرفیت او استفاده شود.

جمالی کارنامه اتابک را موفق خواند و گفت: حوادث پیش آمده در کهگیلویه از جمله کرونا را آبرومندانه و به خوبی مدیریت کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: