به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳
کد خبر: ۴۸۸۶۷
|
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴
در اعتراض به پرداخت نشدن ۱۱ماه حقوق !
کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج صبح امروز شنبه چهارم بهمن ماه در اعتراض به ۱۱ ماه حقوق معوقه خود تجمع و درب این سازمان را قفل کردند.

خبردنا: سفره کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج به خاطر ۱۱ ماه حقوقی که معوق مانده در این روزهای کرونایی خالی‌تر از همیشه شده و کارکنان این سازمان برای رفع این بی پولی دست به اعتراض زدند و درب ورودی سازمان را قفل کردند که تلاش های معاون مالی شهرداری یاسوج برای باز کردن درب بی نتیجه ماند.

«ضرغام خلقی پور»، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج در این زمینه به خبرنگار ایسنا گفت: حقوق فرودین ماه کارکنان این سازمان پرداخت شد اما مابقی هنوز مانده و بعلت بدهی گذشته و مشکلات شهرداری همچنان معوق هستند و پرداخت نشد.

وی افزود: خواسته کارکنان سازمان حمل و نقل بار و مسافر به حق است اما قفل کردن درب سازمان درست نیست.

خلقی پور با بیان اینکه از اسفند ماه ۹۸ تا کنون در شرایط کرونایی ۳۶ دستگاه اتوبوس این سازمان تعطیل و بدون فعالیت بودند و به همین دلیل با مشکلات زیاید مواجه شدیم، اظهارکرد: با وجود پیگیری های صورت گرفته اما به جایی برای پرداخت حقوق ۱۱ ماهه معوق کارکنان سازمان نرسیده ایم.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یاسوج خاطرنشان کرد: حدود هشت نیروی رسمی داریم که شهرداری حقوق این تعداد را به روز پرداخت می کند اما ۲۸ نفر نیروی شرکتی داریم که تاکنون حقوق دریافت نکرده اند./ایسنا

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر: